Lorelai Gilmorová vychovává svou dceru Rory naprosto sama a zároveň řídí hotýlek. Její dcera chodí na střední školu. První díl popisuje každodenní starosti a problémy, s nimiž se tak trochu zvláštní Lorelai vyrovnává. (TV Nova)

Dr.dogous

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

režie 5 scénař 4 herci 5 výprava 4 vynikající sociologická sonda do americké konzumní společnosti, náznaky krize komunitní společnosti v malém městě, přemrštěnému liberalismu, krize rodiny, počátek globalismu pronikající i do amerických maloměst, ()

bubun

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zkouším seriál v originále, říkala jsem si, že třeba konečně pochopím, o co tam vlastně jde, a proč se těší takové popularitě, ale ukazuje se, že to s českým dabingem není asi o tolik horší. Nesympatická šprtka Rory. Humor pro mě naprosto nefunkční. Je to vlastně vůbec humor? Jedna hvězdička za hádku u matky. Když tvůrci vsadili na tohle monstrum, udělali dobře. Z postavy Emily můžou hodně dlouho těžit. ()

fixaman

Nejlepší seriál všech dob. Začínám ho od začátku už minimálně po osmé a s každým zhlédnutím je to lepší a lepší. Tenhle humor se zkrátka nikdy neomrzí. 10/10 ()