Mr.Apache

Tak tohle je klasický díl. Alespoň pro mě. So many memories... Atari. Amy the Tuba-Girl. Lynyrd Skynyrd! Sice je to tentokrát celé hlavně o vztazích, ale když už, tak hodně dobře. A ten dialog geeků někde uprostřed (Neal: Ráno se vzbudím a hádejte, co to vidím u postele. Bill: Hovno?) je prostě k nezaplacení. Nebo jak říká Kim Danielovi: S tou děvkou jste si taky opírali hlavy? Mezi Kenem a Amy to správně jiskří, zubní prohlídka u dr. Schweibera má téměř horrorový nádech a Nick dokonce v jedné chvíli zmíní mou milovanou Twilight Zónu! Příjemně romantický závěr za doprovodu Free Bird mých tehdy veleoblíbených Lynyrd Skynyrd mě sejmul před dvěma dekádami a spolehlivě mě dostává i dnes. A tohleto taky vždycky zabere. Jde snad takovému mixu nadělit něco jiného než pět hvězdiček? Samozřejmě, že jde. Ale jedině v případě, že nejste: 1) Fanda Freaks and Geeks, 2) Fanda jižanského rocku, 3) Našli jste ta správná vrata od špatné garáže. ()

• Když jedou kluci na kole a zkoušejí otevřít garážové vrata, tak při tom hraje „Good Times Roll“ od The Cars. Na laser show místo Pink Floid hraje „The Devil Went Down To Georgia“ od The Charlie Daniels Band. (Duoscop)