Nikdy nezabíjej kluka na prvním rande (S01E05) (epizoda)

 • USA

  Never Kill a Boy on the First Date

Akční / Drama / Fantasy / Romantický / Horor

USA, 1997, 45 min

Tvůrci:

Joss Whedon

Režie:

David Semel

Hudba:

Walter Murphy

Střih:

Skip Macdonald

Scénografie:

Steve Hardie, David A. Koneff (set dekoratér)

Kostýmy:

Susanna Puisto
(další profese)

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

 • Mr.Apache
  ****

  Celá ta záležitost s Owenem mě velmi pobavila. Myslím, že právě tento díl je prvním jasným ukazovatelem toho, co se později plně potvrdí: Totiž že právě humor bude jednou z nejsilnějších stránek seriálu... A poslední záběr je docela šok.(5.9.2017)

 • liuk
  ***

  Jak je v první sérii zvykem, tak se na začátku dílu prvně objeví postava, která se chová jako kdybychom jí měli znát od začátku. Ten se chová k Buffy úplně debilně ("Nepřekvapuje mě, že umíš číst."), ale ona se do něj přesto zakouká a je to poprvé, kdy se rozebírá, jak Přemožitelka bude muset zápasit s tím, že má dva životy. A souboj Cordelia vs Buffy je nadále peprnější, což je vlastně pokračování castingu, když Charisma Carpenter se původně ucházela o roli Buffy.(18.5.2020)

 • Arkanoid
  ***

  Epizóda sa pokúša o hodnotené psychologické sebauvedomenie, no ešte je to málo, vyzerá to totiž trochu neprirodzene. Humoru sa dá na rozdiel od toho užiť priam až do sýta, no nehrá hlavnú rolu, aby celú epizódu povýšil z predvídateľnosti a zaoberaním sa nezaujímavými postavami. Posledný moment je desivý.(3.4.2018)

 • Milano33
  ***

  Každá jedná scéna medzi Buffy a Gilesom bola skutočne skvostná. A jeho záverečným povzbudivý rozhovor s Buffy mal niečo do seba. Giles jednoducho vie, ako má chytro vybrať slová. A scéna na márnici bola riadne desivá a mrazivá. A žiarlivý Xander a Angel boli k popukaniu. 7/10(8.11.2020)