Cold Blood Legacy - La Mémoire du sang

Akční / Thriller

Francie, 2019, 91 min

Olias Barco

• Lacike

Hrozné, proste niečo hrozné. Celý film sa v malej chatke vykecáva starý zabijak Reno s nejakou ženskou u ktorej nie je isté čo je zač a čo od neho chce. No a to sa dozvedáme z množstva flashbackov, ktoré sú tak stokrát nudnejšie ako tie už tak dosť nudné rozhovory. Debilný koniec filmu už len nasadil definitívnu korunu sračky. Jedinú hviezdičku dávam za pôsobivú kameru Thierryho Arbogasta, ktorou nesnímal peknú prírodu. Ale to je na dobrý film sakra málo. Výsledkom je ďalší zbytočný film s Renom. 2/10.(9.7.2019)

Neurazí. 50%(9.7.2019)

Nečekal jsem nic, jen jsem chtěl odpočívat a to jsem také dostal.(22.7.2019)

A já se domnívám, že to úplně blbý není, páč se tu Reno vystavuje v poklidné roli kterážto mu s přihlédnutím k věku nemůže uškodit a tudíž je naděje, že Reno zůstane zachován i pro budoucí generace. To za a ). a za b) se domnívám, že jakkoli se může na první pocit zdát, že to moc smyslu nepobralo a děj stojí za vyližprdel, tak si dovoluji trvrdit, že ta ninja kočka má šmrnc, a i kdyby nic inýho, tak ona je důvod, proč to přetrpět. Navíc taková ta předvídatelnost tady není úplně moc předvídatelná, čímžto mě to posunulo asi do poloviny fiilmu, než jsem to prokouk, a jak jsem to prokouk a měl přijít ten moment ..už vím co a jak, tak se na to vyseru, dostavil se moment překvapení, že ona je on, a Reno není úplně bez duše a soucitu, jak se na první pohled zdálo, čímžto abych tu slátaninu už ukončil, je to : DOCELA GUT.(27.9.2019)

1 2 následující >>