Reklama

Reklama

Voyagers - Vesmírná mise

  • Česko Vesmírná mise (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

V roce 2063 Zemi sužují nemoci a sucho. Šanci na záchranu lidstva vidí vědci v kolonizaci jedné vzdálené planety. Ze Země odstartuje raketa se speciální misí. 30 chlapců a dívek, narozených ze zkumavky, bez rodin, je vychováváno v izolaci vesmírné lodi a připravovaných na život ve vesmíru. Pravidelnými dávkami speciální drogy jsou zbavováni veškerých emocí a pocitů. Nikdo z nich netuší, že mají pod dohledem posádky v průběhu letu dospět a zplodit potomky. Nikdo z nich netuší, že cesta bude trvat 86 let a oni tedy domov nikdy nepoznají... Když několik z nich odhalí tajemství mise a účinky drogy, rozhodnou se vzepřít. Izolace uprostřed nekonečného vesmíru probouzí vztek, chtíč, nenasytnost a strach. (Bioscop)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (175)

Lacike 

všechny recenze uživatele

Film rovnako sterilný ako jeho detská posádka. A keď sa po čase tá banda teenagerov vykašle na zázračný nápoj, ktorý ich oblboval, tak sa premení na bandu nadržaných opíc, ktorá začne robiť jednu blbosť za druhou. Celý čas som rozmýšľal, či je blbšia tá banda nevzdelaných a nevychovaných detí, ktoré majú všetko na háku, alebo dospelí, ktorí ich na tú misiu poslali. Pritom pravda je asi taká, že najblbší je scenárista a režisér v jednej osobe, ktorý sa rozhodol natočiť film s tak chujovou premisou. To, že je technická stránka cool a aj tá banda nadržaných opíc sa snaží hrať solídne, ale film nezachráni. Je to proste tak blbé, že to irituje a všetkým som tam prial smrť. 4/10. ()

Johnny.ARN 

všechny recenze uživatele

Nečakal som nič, takže .. ale nie, napriek tomu ma to sklamalo. Námet celkom fajn, ako náhle sa to ale v deji posere, posere sa to úplne všade. Celý čas som si len kládol otázku, ako ich vychovali a či vážne mysleli, že na drogách ich udržia celú cestu. O čom to malo byť? O kritike výchovy, o kritike správania sa k planéte, alebo len čistá samohonka o tom, kam sa dostaneme bez pravidiel? Nvm no. Farrella však kludne mohol nahradiť nejaký zberač, v súvislosti s osudom jeho postavy. Burger zatiaľ u mňa neboduje. 2 z 5 ()

Reklama

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Když soudruh učitel Farrell odešel ze třídy, bylo jasné, že očichávání sedla rotopedu v dámské tělocvičně bude pro rozjívenou mládež tím nejmenším prohřeškem. Burgerův Das Boot ve hlubinách vesmíru ale jakoby zapomněl, že se Pán much skrývá v detailech. Kdyby se raději věnoval způsobu výchovy dětí před startem, od kterého by se příběh mohl dále rozvíjet a nešel rovnou do snah ohnout dceru Jacka Sparrowa a hřbety před lacinou manipulací, možná bych z toho neměl nakonec pocit, že místo jakž takž inteligentního Hollyho vidím Kocoura, jak si u automatu opakovaně objednává rybu. Tahle box office bomb explodovala zaslouženě.. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Nejspíš to měla být variace na Pána much, tentokráte z vesmírné lodi. Jenže to moc nevyšlo. V zásadě šlo o to, že budoucí osadníci nových planet berou prášky potlačující všechny přirozené touhy. Pak je jednoho krásného dne vysadí a splaší se jim hormony. Tím pádem je tu loď plná různě nadržených a zmatených teenagerů. Pokud by z toho udělali porno, byla by to možná sranda, ale takhle je to jen blábolení o nesmrtelnosti chrousta v netraktivních bílých chodbách. Navíc je to vše v podání nesympatických herců. Čestou výjimkou je mladá Deppová, která pochytila od obou rodičů to lepší a jen a výhraně za ní tomu pošlu bídných 15% ()

Maynard. 

všechny recenze uživatele

Tak ti ani nevím, proč má tenhle fil m jen necelejch 52%. Já bych to viděl na uplně klidnejch 75%. Za mě super nápad. Filmů o cestování vesmírem jsou haldy, ale tenhle je tak trochu jinej tím, že se tady dostáíváme hodně do hlav jednotlivejch postav. A celej film vyústí v to,, že když máš v jedný partě lidí jednoho magora, tak je těch magorů nájednou víc a víc... Herecký obsazení na jedničku, tempo střídavý, ale rozhodně si to zaslouží lepší procenta :o) ()

Galerie (36)

Zajímavosti (3)

  • Natáčelo se v rumunské Bukurešti. (BMW12)
  • Za VFX efekty ve snímku je zodpovědné pražské postprodukční studio UPP. (EndyseQ)

Související novinky

Dva zajímavé akční filmy na obzoru

Dva zajímavé akční filmy na obzoru

25.06.2020

V Hollywoodu se čerstvě rozdávaly nové projekty a dva z nich teď přistáli v rukou velice šikovných režisérů. David Leitch (John Wick, Deadpool 2) se upsal režii snímku Bullet Train pro Sony Pictures.… (více)

Reklama

Reklama