Zatímco si užívali letního tábora, planetu napadli mimozemšťani. Teď musí skupinka čtyř dětí, které nemají nic společného, podstoupit nebezpečnou misi a zachránit svět. (Netflix)

RavenSpector

Převlíknem se! :) Tam kde končí Evoluce tam začíná RotW. To je teda drsná pop-kulturní adidas-politickyažzahrob korektní agitka. Příšery příšerné, příběh totální sračka, aspoň ten casting se celkem povedl. Nevšiml jsem si který film za posledních sto let RotW nevykradl. Škoda, že to není v kině. Mohl jsem se zase pořádně nasrat. ()

nudlis

Ale jo, docela to šlo. Žádná pecka to není, ale humus taky ne. Průměr. Takový trošku "nezávislý" růžo dobrodrůžo s ufounama na sobotní odpoledne pro čerstvý týnejdžry. Děti pod 10 let budou srát Maggi v kostkách z příšer a lekaček, starší mládež nad tím ohrne nos ("trapárna, a ty kecy vo sexu a dospělácký projevy citů, ubohý ..."). Takže je to vlastně pro docela malou skupinu diváků (12-14 let?) nebo nenáročný dospěláky se zastydlou pubertou :-))) ()

dalver

Nuda v neflixovskom kabáte - keď škaredý ryšavec, čínske dievča, malý obézny hláškujúci černoch a mexický vyvrheľ zachránia planétu pred šmejdom z vesmíru. Selfpromo Netflixu s odkazmi na iné ich projekty s tradičným (v tomto filme dosť silným) product placementom a odkazmi na popkultúru a mnohé iné scifi filmy. McG má 50. za sebou a už ho toho v kariére asi veľa nečaká. ()

Hixx

Po Stranger Things to vyzerá že svet budú zachraňovať už len deti s daddy issue. Dej nič moc, alien nezničiteľný a tam kde by sa dospelý v niektorých situáciach posral deti to davajú ako nič. Hlavne že tam je jeden černoško , jedna čiňanka a dvaja biely inač by to bol rasistický film. Hviezdu dávam len preto že to je farebné a zabilo mi to hodku a pol z nočnej smeny aj keď nasilu. ()

pvlkohout

Mě se zdá, že lidi tu většinou vůbec nepochopili o čem ten film je. Komentáře typu "tyv*le, takhle se desetiletá děcka nechovají" o tom dost svědčí. Tenhle film je hlavně geniální parodií na všemožné hloupé americké ultramegagigafilmy od Dne nezávislosti po všechny ty Transformery, kde jeden americký vidlák zachrání celý svět. Film je nevykrádá, naopak si z nich dělá legraci svou absurdností... ()

perteus

pro děti to možná by byla zábava. Ale na druhou stranu je tam dost drsných scén. Dospělý ale zírá. Takové chyby McG snad nemůže dělat. Chápu, že rozpočet byl, jaký byl. Odpustil bych tak i divné efekty, které občas vypadají, jako první počítačové efekty z roku 98. Ale už nechápu, jak může jedna stíhačka v takové rychlosti vidět mezi stromy Vetřelce. Proč kurňa do každé rádoby komedie musí nacpat fekální scénu a ... bylo by toho víc. Tak trochu jsem se nudil. Ale jinak to vypadalo zajímavě. ()

Chupacabros

Tak tady opravdu takhle nízké hodnocení nechápu, protože dlouho jsem se u ničeho tak nebavil. Kvalita triků je taková houpačka od celkem fajn až po absolutní hrůzu a samozřejmě je to xkrát viděné (nějak si ale nemůžu vzpomenout co za posledních několik let není). Co mě ale neskutečně bavilo, byla neskutečná bezelstnost vtipů a palba hlášek od začátku až do konce. Právě ta jednoduchost a víceméně trapárna, je na filmu to nejlepší :-) Pro mě je to film natočenej vyloženě pro radost tvůrců, já se bavil s nima... ()

Maddos02

Filmy z Netflixu komentují lidé co ani Netflix nemají a film někde stáhnuli v horší kvalitě . Ve 4 K kvalitě je to povedený kousek a zase trochu jiný sci-fi než všichni známe a o tom to je přijít s něčím novým a odlišným . ()