Reklama

Reklama

Tím SG-1 objaví na neznámej planéte nádhernú kvitnúcu záhradu a čudnú kopulovitú stavbu. Pri bližšom prieskume v nej objavia akési zariadenia podobné zvisle stojacim lôžkam s káblami. Chcú ich preskúmať, ale zariadenia ich pohltia a vedci sa prebudia vo virtuálnej realite, ktorá čerpá zo zážitkov Jacka O'Neilla a Daniela Jacksona. (TV JOJ)

(více)

Recenze (9)

majo25 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kto by si nechcel prejsť (negatívnymi) zážitkami vo svojej mysli a aspoň experimentálne ich zmeniť. Záver síce vyznieva grotesktne, ale inak je námet epizódy super. No a oplatí sa vidieť epizódu aj kvôli bežiacemu gen. Hammondovi. :-) ()

Mistr119 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tenhle díl jsem si sice z dřívějška moc nepamatoval, ale má véélký přesah!! Nutí zamyslet se nad "Matrixem" v němž žijeme, že je těžké věřit autoritám, že to dnes myslí dobře, když z počátku to dobře mysleli a v neposlední řadě taky to, že ničením Zahrady to začíná (odkaz na Eden...), Planetou to končí... Zasloužíme si druhou šanci? ()

Reklama

Grogan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kdo by si nepřál něco v minulosti udělat jinak a změnit výsledek? Naše charaktery tuhle šanci dostaly, ale radost z toho neměly. Nejvíc mě bavila O'Neillova zpackaná mise, docela mi to připomínalo libovolnou misi Counterstriku, ale byla zábava to sledovat, stejně jako vidět zase jednou Kawalskyho. Danielova vzpomínka byla o poznání nudnější a hloupější (proč si nestoupnout pod nebezpečně houpající se několikatunovou desku, co by se mohlo stát, že?). Závěrečné scény ve falešné SGC byly místy vtipné (briefing), jindy to ale zavánělo přeplácaností. A charakter Správce dost nevyrovnaně bazíroval mezi zábavným a otravným, často v rámci pouhých sekund. ()

ben666 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zajímavá epizoda. Dovíme se něco ze soukromí Jacka O'Neilla a Daniela Jacksona, ale hlavně nezapomenutelná scéna mezi Jackem a generálem Hammondem, kdy Jack hledá na obličeji Hammonda masku. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama