Rok 2010 (S04E16) (epizoda)

 • USA

  2010

Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Kanada / USA, 2001, 44 min

Režie:

Andy Mikita

Scénář:

Brad Wright

Kamera:

Peter F. Woeste

Střih:

Rick Martin
(další profese)
 • ben666
  ***

  Další dobrý časový díl... a Mollem alias Meloun :)(11.2.2017)

 • majo25
  ****

  Epizóda z blízskej budúcnosti a s cudzou rasou po boku. Zaujímavé, aj keď nie celkom domyslené.(17.11.2018)

 • Grogan
  *****

  Skvělý díl s vizí budoucnosti, která na první pohled vypadá lákavě, ale brzy se ukáže, jak špatně na tom lidstvo je. Asheni klidně mohli v seriálu dostat více prostoru, jiný typ záporáka, který nepoužívá hrubou sílu (a jak dobře se jim tahle taktika vyplácela, Zemi oklamávali dlouhých 10 let), je milé osvěžení. Skvělá závěrečná scéna s posíláním zprávy přes Bránu, kde lasery nemilosrdně zabíjejí jednoho člena po druhém. Jedna z nejlepších epizod celého seriálu.(23.2.2019)

 • Dr_Virus12
  ***

  kontroverzní epizoda, která si zaslouží pozornost. Avšak stále zde máme paradox, a to ten, že kdo poslal zprávu z budoucnosti, která se nestala. A pokud se stala, tak tím, že pošlou vzkaz a nepůjdou na planetu Ashenů se ta budoucnosti stejně nestane a zase jsme u toho, že nemají komu poslat vzkaz. Pokud se tím nevytvoří alternativní realita. To však ale nebylo potvrzeno. Tudíž zajímavá, avšak nedomyšlená epizoda(15.10.2020)

 • Mistr119
  ****

  Zajímavé téma... nicméně trošku mě zaráží ta bezhlavost Carterové... mimozemšťani vlastně mají pravdu v tom přemnožování a třeba je tohle jediné řešení a porodnost se opravdu snížit musí..! Je přinejmenším kontroverzní, že poklesla víc než měla, ale třeba i to bylo podle plánu... Rozhodně zajímavé vzdát se životů ve svých vývojových liniích, aby zůstala zachována minulost (přičemž určitě existuje alternativní realita, kde by na planetu nešli sami od sebe...). No, spousta nedořešených věcí, ale za tu provokativní kontroverzi 4*.(9.7.2020)