Vrací se do rodného domu, aby pomáhala sestře pečovat o matku v kómatu. Alicia musí čelit temné síle z minulosti, která teď ohrožuje její dítě. (Netflix)

oveckaoa

Pamatujete horor Patrick ? https://www.csfd.cz/film/3043-patrick/komentare/ (byl i remake z roku 2013) tak tohle je něco podobného. Dcera s dítětem a manželem se vrací domů za sestrou pomáhat jí starat se o matku co je v kómatu (do nemocnice nechtěla). Mezitím začne jejímu dítěti hrabat a zjistí, že ta matka chce jaksi do toho dítěte vstoupit pak už jsem zaspal tak, že mám výpadky. Dalo se čekat , že to bude srajda už, když to chválil Psychor aka Bloody24 aka Flipnic aka AsiaPower a bůhví kolik má jiných nicků. 40 procent ani nevím za co možná za konec. ()

Jaro.Krafcik

Pod vlivem, zlej starej ženy, nie alkoholu. Španielsky horor od tvorcov netflixu. Ktorý bol naozaj slabý. Ak hľadáte film ktorý je pomerne nový a od netflixu nuž musíte ho nájsť až vďaka hereckému obsadeniu to už je čo povedať. Keď už netflix zaviedol české preklady názvov, prečo tak neurobila Česko-Slovenská filmová databáza ostáva záhadou. Naozaj netuším. 2* ()

Skeksis

Ak máte za mamu zdochýnajúcu ježibabu, tak sa môžete tešiť na dedičstvo hotového Disneylandu pre satanistov. Namiesto Pinocchia figúrka napichaná klincami, namiesto zbierky rozprávok Nekronomikon, namiesto králičej nory v najdebilnejšej rozprávke sveta povala, kde straší démon, a namiesto Šípkovej Ruženky stará mama chrčiaca na prístrojoch. No a nakoniec vysvitne, že celú tú parádu odkáže vnučke, v ktorej si démon našiel spriaznenú dušu, pretože je rovnaká škaredá piča ako on. Takže nijaká Popoluška sa nekoná, skôr je to z blata do kaluže. ()

666Carnage

Hele ze začátku docela nuda a nijak se to nikam nehnalo a ta malá holka mě štvala a pak přišla poslední půl hodinka a ta holka mě začala štvát ještě víc ale rozjelo se to a bylo to hodně dobrý. Škoda jen, že tam byl konec jaký tam byl ale i tak to šlo. Španělsko umí a tohle je sice průměr ale stejně se na to dalo koukat. 55% ()

Flopik

Malo to všetko, starú babu ktorá bola čarodejnica, strašidelný dom no a výborné masky. Ako je teda možné že to nebolo dobré ? Lakačiek je málo a nato že film má len hodinku a pol tak mu trvá kým sa rozbehne. Postavy sú fakt nesympatické a to aj pred tým ako niekoho už starenka posadne(myslím hlavne tú malú) jediná ako tak znesiteľná je Alicia. Chválim teda rozhodne masky a záverečnú časť filmu + tak isto veľký palec hore že nato že je to ducharina tak to je aj celkom krvavé. Priemer nič viac a u mňa teda 3* videl som lepšie aj horšie. ()

petikacka

Další bubu snímek s duchem "la bruja" babizny, která proklela své dcery a teď prahne po vnučce...A zazvonil zvonec a divné pohádky je konec milé děti...Za mě 45% ()

Aurus

Na to že tento horor má 45% tak mě docela dost bavil a zasloužil by si 60%. Příběh je dobrej, postavy jsou sympatické což je v hororech velmi dobré a hudba je skvělá. Atmosféra a napětí tu je výborné a je to velké plus tohoto filmu. Za mě 6/10. ()

CharlieSs odpad!

Ježiši... Tak tohle fakt ne. Tak trochu už mi dochází filmy na Netflixu, tak jsem se rozhodla dát šanci tomuhle, ale vidím, že jsem to radši neměla dělat a měla jsem se nudit. Protože koneckonců bych se určitě nudila míň, než při téhle otřesné sračce. Film o hnusném, nesympatickém, posedlém děcku, které zabíjí psy, škrábe auta kusem skla a čarodějnici v kómatu. Fakt krása - uživatel J*A*S*M tu psal, že je to vykrádačka Hereditary, což by se tak dalo vcelku říct - a jelikož ten film z duše nenávidím, tenhle dopadl tak nějak stejně. Waste of my fucking time. ()

helraiser

Průměrná španělská hororová podívaná o starý bábě na přístrojích jenž chce posednout dceru své dcery. Pomalý rozjezd, místy dobrá atmosféra a povedený konec. Celkem slušná podívaná na dlouhý večer. ()

Mamlas odpad!

Přesně ten typ filmu, který nesnáším. Starý barák, 80% záběrů po tmě, po baráku chodí nějaké baby, mají nějaká tušení a představy a k tomu nějaký ten bubák. Trapné, blbé a samozřejmě nezáživné a pomalé jak sviňa. Tupá klišé sračka. Blejt. ()

Hemlock

Starý barák, hnusné děcko a hekající babka - tato kombinace může dopadnout všemožně, ale bohužel pro La influencia moc hororově nedopadla. Nápad solidní, kulisy neokoukané, ale jako celek to bylo strašně roztěkané a po herecké stránce opravdu tragické. Jednu hvězdu mrsknu za scénu s lopatou a druhou za ten závěr, který celkem ušel. Na víc jak 40% tento španělský pokus nedosáhne. ()

moviepill

Film so zaujímavým námetom, ktorému škodí pomalé tempo a nerozhodnosť, čím chce byť. Rodinná dráma? Horor? Triler? Dve hviezdičky za pôsobivú lokáciu a babičku. ()

palmovylist

Poselstvím filmu mělo být, že týrání děti je špatné? Jinak to bylo docela o ničem a strašně předvídatelný. Atmosféra filmu se mírně zvedla až v samotným závěru filmu, což však zbytek nezachraňuje a ani ten závěr nebyl úplně super. Tak nějak mě štval i střih, což není úplně něco, co bych ve filmech běžně řešil. Je sranda, jak si film často myslí, jak postupně a nenápadně buduje atmosféru pro nějakou budoucí "super" scénu a ono je to tak okatě účelový nebo pitomý....23% ()

Emperor1

Námět se mi docela líbil, přesto mě to nějak moc nebavilo, přišlo mi to utahané, atmosféru to sice nějakou mělo, ale zas nijak zvlášť působivou, s přimhouřením očí dávám dvě za zlověstný kukuč tý holky. Španělé umí i lepší filmy, než byl tento. ()

Ondrew

Velmi cudny film, ktory v prvom rade stagnuje vo sfere akejkolvek "logiky scenara". Neviem ci som sam, no z mojho pohladu si tu jednotlive sceny davaju, takpovediac, dobru noc. Najma od poloviny snimky to zacne byt znacne rusive, takze vysledny dojem nestoji ani za deravu patcentovku. Azda jedine, co tento prazvlastny vytvor aspon ako-tak zachranuje, je snaha o budovanie spravne temnej atmosfery. Lenze, na co je autorom atmosfera, ked s nou nedokazu pracovat? Spravne, akurat tak na "dve veci". La influencia podla toho aj dopadla. Na hovno. 25%. ()

Accuphose odpad!

Nejstrašidelnější jsou filmy, u kterých si myslíte, že nikdy neskončí. Tady někdo evidentně má rád horory a protože neuměl psát nebo režírovat, což už nezjistíme (režírovat určitě), natočil takovou lehkou parodii. Představte si dětské představení, kde kouzelník záměrně kazí triky a děti se mu smějí. Tady efekty a děj působí tak, že kroutíte hlavou. Obávám se, aby jinak výborná španělská produkce nesklouzla do korejských kolejí, kde se poslední dobou točí ve velkém mimózní filmy, které obsahují vše a pro všechny. Čím víc na to koukáte, tím víc vám dochází, že v tom filmu nefunguje nic, i to násilí je nuda. Dal bych jednu hvězdičku za ty hezký pavouky, ale na tom nemá režisér žádnou zásluhu :-) Ten konec mi zabránil spíš v tom, abych šel do mínusu, ne takhle se to nemá točit a ani se to nesmí podporovat. ()

AfroCmx

Španělská katastrofa, na kterou jsem se podíval jen díky Netflix roulette randomizéru. Vtipné scény, kdy dotyčná sestra dostala lopatou přes kedlubnu to nezachránily. Naprosto nesympatickej otec od rodiny naprosto nevkusným způsobem děla celý film problémy všem zůčastněným, a nakonec po zabití skoro všech hlavních postav vyjde z dějě jako zachránce. Michal / Mikel / Mišonet se stal symbolem a hlavním důvodem proč se na španělský horor zase dlouho nepodívám. A abych nezapoměl připomenout ošklivou dceru, která mě svým vzhledem děsí dodnes. ()