Ve víru vášně (S01E09) (epizoda)

Life on the Fast Lane

Animovaný / Komedie

USA, 1990, 22 min

David Silverman

John Swartzwelder

Richard Gibbs
  • snebka

• Hodnocení IMDB 7,5 • U nás poprvé 19. března 1993? V USA 18. března 1990 • První díl pro Helenu Lovejoyovou, Lennyho, Charlieho (pracovníka jaderné elektrárny) • 65/100(3.1.2017)

Deviata epizóda z prvej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" sa volá "Life on the Fast Lane" (Vo víre vášne).Homer Simpson kúpi na narodeniny svojej manželke nevhodný darček. Dá jej bowlingovú guľu. Myslí si, že ju nebude chcieť a tak zostane jemu. Lenže urazená Marge sa rozhodne, že na truct svojmu mužovi začne chodiť hrávať bowling. Tam sa zoznámi s mužom, ktorý ju začne zvádzať. Nechýba moc a Marge podľahne jeho dvoreniu. *****(22.6.2018)

95%(22.4.2018)

• - Originální název epizody je odkazem na píseň „Life in the Fast Lane“ od kapely Eagles. (henrycruel)

• - Scéna, ve které rodina společně vyhazuje krabici od pizzy, byla navržena speciálně Johnem Swartzwelderem, aby vypadala více surreálně. (henrycruel)

• - Téměř všechny dialogy Alberta Brookse (namluvil Jacquese) byly improvizací. Nahrál více než tři hodiny materiálu. (henrycruel)