Marge se zhroutí a odjede do relaxačního střediska. Bart s Lízou jsou u tet Patty a Selmy, Homer se má starat jen o Maggie. Po dramatické noci dospěje k závěru – bez mámy to nejde. (Česká televize)

Anderton

K dokonalosti nechýbalo veľa, ale dajme sem tam aj za štyri. Nechýba legendárna Barnieho hláška, ktorú mám zafixovanú v hlave už dlhé desaťročia. Síce smrdel viac ako Maggie, ale aspoň sa konečne vyspal v čistej domácnosti. No a po tomto zážitku už asi táto rodinka nikdy nenechá Marge samú opustiť domov. Návšteva Patty a Selmy je snáď viac hororom než komédiou, asi nikto by nechcel byť v koži Barta a Lízy. Ale čo, dáme nakoniec predsa len za päť. ()

snebka

• Hodnocení IMDB 8,0 • U nás poprvé 4. února 1994. V USA 6. února 1992? • Troy McClure byl fantastická postava. Jako průvodce po Rancho Relaxo skvělý! • Barney na Maggie: Někdo tu smrdí? To já! • 85/100 ()

Pharao20

Jeden z mojich najobľúbenejších dielov, čo sa týka námetu, jednotlivých dejových liniek aj humoru. Keď som seriál kedysi sledoval prvý krát samozrejme ma veľakrát rozosmial ale prvý krát som sa smial tak že som nosom prskal kakao práve pri pri tejto časti a Barneyho hláške smerom k Maggie a na to už nikdy nezabudnem ()

Maysha

"Teď bych jela na dovolenou sama. - Co!? Tak my se rozvádíme? Marge, já se změním!" "Šťastní skřítkové a chlupatá kačenka." "Jé, někdo tu smrdí...sniff, sniff...to já." "Vy jste hlásil ztrátu dítěte? - Ano. - Můžete ho popsat? - Je taková malá...je to holka." ()