Spolehlivá a zodpovědná Líza Simpsonová se ve svých osmi letech stává vyhledávanou opatrovnicí dětí. Všichni jsou s jejími službami spokojeni, takže nakonec podlehnou i Marge s Homerem a zanechávají Líze na starosti Barta a Maggii. Jak se však s tímto ponižujícím stavem vyrovná o 2 roky a 38 dní starší Bart? (Česká televize)

MM_Ramone

Sedemnásta epizóda z ôsmej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá "My Sister, My Sitter" (Moja sestra, moja opatrovateľka). Lisa Simpsonová si začne privyrábať ako opatrovateľka. Vybuduje si v Springfielde slušnú reputáciu a získa mnoho spokojných klientov. Všetko sa jej to však razom zrúti, keď sa bude musieť postarať o svojho staršieho brata Barta Simpsona. ***** ()

Anderton

Diely, kde sú Líza a Bart na nože nepatria medzi moje najobľúbenejšie a nedá sa povedať, že by táto bola výnimkou, ale je tu toľko skvelých fórov, že si maximálne hodnotenie zaslúži. Návšteva v čakárni u "lekára", Nedov záverečný telefonát alebo Ghanský veľvyslanec patria už do zlatého fondu. No a zase Bart dostal, čo si zaslúžil, len keby bol schopný dlhodobejšej sebareflexie, že... ()

• V epizodě se dozvídáme, že Bart je o 2 roky a 38 dní starší než Líza. (Kulmon)
  • Když Líza hledá číslo na doktora Dlahu, tak ho v seznamu najde pod jménem Hibbert. Postava se tak v původním znění jmenuje. (Duoscop)