Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Homer musí proti své vůli asistovat Kirkovi Van Houtenovi při trénování springfieldského lakrosového týmu mládeže... (TV Prima)

Recenze (9)

orkadimenza 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tohle bylo snad poprvé v historii, co žena poslala svého muže do nočního klubu a na rozloučenou se s ním políbila. Mám rád sportovní epizody, takže jako představení lakrosu celkem fajn, ale popravdě, Kirk van Houten vážně může být hlavní postavou epizody jen jednou za 10 sérií. Otravný stejně jako "muzikálová" písnička. Tak příště to snad bude zas víc o sportu. Hláška epizody: "Tak těmhle nádhernejm stehnům neodolám." ()

SNCIS 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hlášky: Kirk: "Mám tu pro vás zábavný sport - Lakros." Homer: "Kámo, kámo, kámo." / Homer: "Poprvý můžu říct „dobrá hra“ a myslet to vážně." / Homer: "Jsem si jistej, že mix není jen jedna písnička pořád dokola." Kirk: "Ne, ne, jsou to různé živé verze. Poznáš to některé jsou delší." / Kirk: "Nezapomeňte se posílit rýžovým sendvičem." Homer: ("To je ňouma neví, že děti k vítězství potřebujou salám?") Zápas: "Ty sendviče měly tolik sacharidů!" - "Nikdy jsem nehrál tvrději!" - "Rýžová síla!" ( Springfield vyhraje zápas.) / Homer: "Kirku Van Houtene, nelíbíš se mi. Ale respektuju tě." - 90%. ()

Reklama

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

A teraz nech si každý úprimne odpovie na otázku, s kým by radšej pretrpel víkend, s Kirkom Van Houtenom, alebo Nedom Flandersom? Homer to v Springfielde nemá ľahké. Vlastne má tu krčmu s podobnými existenciami, takže to zvláda. Prvá polovica skôr priemerná, ale odkedy navštívime striptízový bar, je to topka. A do toho špeciálne ryžové sendviče, to môžu vymyslieť len Holanďania v Amerike. ()

Galerie (3)

Zajímavosti (2)

  • Když Bart s Lízou budí ráno Homera, tak je na budíku 6:00. V dalším záběru už je 6:03. (Duoscop)
  • Epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)

Reklama

Reklama