Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Duffman si v průvodu přivodil úraz boků. Proto je vyhlášen konkurz na nového Duffmana. Přihlásí se na něj i Homer... (TV Prima)

Recenze (5)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Homer ako Duffman, čo chcieť viac. Množstvo geniálnych fórov s potenciálom skultovnieť; temná stránka piva, Čína na Marse, vyhynuté slony, Homer cicajúci "živé" pivo alebo Barney cicajúci normálne pivo. Ou jééé... ()

Reklama

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Night gathers and now my Duff-Watch begins. It shall not end until my death, or my 12 week option is not picked up. I shall take no wife, hold no lands and father no children, except for the wife and house and kids I'm already stuck with. I shall wear no other beers' crowns'. I am the six-pack hidden in daddy's secret cabinet, I put the fest in Oktoberfest, and sell for eight bucks at ball parks. Though I have nothing to offer but my suds, head and beers, and promotional cosies, for this night and all nights to come." ()

Galerie (5)

Zajímavosti (6)

  • V epizodě zazní píseň „Get The Party Started“ od P!nk. (Duoscop)
  • Když řekne Homer, že vystřelovač triček ještě nikdy nikoho nezabil, tak tím odkazuje na epizodu Kdo ví, kdo ovdoví? (2000), ve které takto zemřela Maude. (Duoscop)

Reklama

Reklama