poster

Volejte a pište šéfovi (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2019, 40 min

Účinkují:

Jaromír Soukup (mod.)

Komentáře uživatelů k TV pořadu (19)

 • Kothy
  odpad!

  Mám pocit, jako bych ten pořad už někde viděl. Nové dno TV Barrandov.(5.7.2019)

 • Tommassi3
  odpad!

  Myslí i tohle Kung-fu panda Soukup vážně ?? Znásilnit i tak zoufalou platformu, jakou prehistorické Volejte řediteli bezesporu je, už vyžaduje opravdu velkou dávku fantazie a zhovadilosti.. Dost bych se u Volejte a pište řediteli všehomíra bavil, kdyby ovšem Barrandov vysílal v Rumunsku a Soukup se jmenoval třeba Stoičkov..(22.5.2019)

 • NinonL
  *****

  Pořad Volejte a pište šéfovi je nesmírně zábavný a často i dost poučný. Pan generální ředitel Soukup ale odpovídá i na nepříjemné otázky a pouští i velmi dehonestující telefony primitivů. Za ty se vždycky stydím, protože i projev mají primitivní a buranský, nejen obsah. Většinou si takového člověka představím, smrdí mu z úst, je neupravený, neoholený, měsíc nemytý a často i opilý. Obdivuji poker face a úsměv, který si při poslechu těch nadávek dokáže pan Soukup zachovat. Ale 99% dotazů a připomínek je pozitivních a zajímavých. Lidé se ptají na otázky ve všech možných oblastí života, médií, politiky, ekonomiky atd. Pan ředitel Soukup odpovídá vždycky věcně a nevyhýbá se tématům. Je vidět, že je velmi inteligentní, vzdělaný a sečtělý. Proto jsem ráda, že Volejte a pište šéfovi bude od letošního května samostatným pořadem. Je to důležitý pořad, který si zaslouží delší vysílací čas.(22.5.2019)

 • EastWicka
  odpad!

  Lekce angličtiny: neznáte-li přesný význam slova "cringe", neboli "ošívat se v nepříjemné, trapné situaci", pocity, které vyvolává Mr Soukup a tento pořad mohou sloužit jako dokonalá ilustrace....(11.6.2019)

 • radomiil
  odpad!

  Vyřiďte+peskujte šulina(22.3.2020)

 • k4n9ur
  odpad!

  NinonL: 🤭😂(10.9.2019)

 • vyfuk
  odpad!

  Další Soukupův klon, který má moderátorské schopnosti na úrovni skutečného Soukupa, který si honí své macho ego, když mu volají geronti, snažící se užít si svých 10 vteřin slávy způsobem, kdy musí zmínit odkud volají a kolik svého času zabíjejí sledováním jeho dalších osmdesáti osmi pořadů. Oslovují ho "pane řediteli" a Soukup se dme pýchou, že dokázal oblbnout půlku nádora svými antagonistickými kecy, které lidi chtějí slyšet, protože nikdo jiný nemá v televizi nemá koule říct jak věci na tom opravdu jsou. Hihi, velký rebel. Zdílej neš mu ten pořat smažou! Přeji pevné nervy a hodně úspěchu s manipulací dalších lidí a šířením svých subjektivních názorů, ke kterým se lidi ze sekty budou modlit a brát jako Nový nový Zákon. Sláva Spasiteli!(30.8.2019)

 • Kri-kri
  odpad!

  Tak tímto pořadem mě Soukup dost nasral. Ovšem nikoliv pro jeho svérázné politické názory či populistické žvásty tak jako všechny ostatní zde zodpadňující (ty jsou mi celkem ukradené), ale že si vytvořil pořad s dotazy diváků týkající se výhradně politického a současného společenského dění. Vzhledem k tomu, že je ředitelem a majitelem televizní stanice bych spíš čekal, že bude odpovídat na dotazy ohledně pořadů vysílaných na TV Barrandov. Zvlášť když podobné pořady už z obrazovek dávno vymizely. Kavárenská ČT tento kontaktní pořad s diváky (dříve Nad dopisy diváků, později Listárna) zrušila už někdy v 90. letech a Nova odpovídá pouze na dotazy ohledně komerčních filmů a seriálů, které mají odvysílat v nejbližších dnech a už k nim mají připravené i upoutávky. No a primitivní skopčácko-amerikanistická Prima takovýto pořad pro jistotu nezavedla nikdy, aby nemuseli vysvětlovat, poč zničili dabingy seriálů z Premiéry. Proto když jsem uviděl název Volejte a pište šéfovi, potěšilo mě, že se tento formát pořadu konečně vrací na TV obrazovku. Po shlédnutí dvou dílů mi došlo, jak hluboce jsem se zmýlil a znechuceně zodpadňuji.(7.6.2019)

 • BaronDevil
  odpad!

  Uz jen ten nazev je strasnej, ale kdo by cekal, ze obsah bude jeste debilnejsi? :D Nevidel jsem v televizi, ale na netu jsem si kousek nasel. No je to veledilo hodne Lorda Vesmiru - Jaromira Soukupa.(17.6.2019)

 • Evzeni1
  odpad!

  Zas pořad který je o ničem.Čeho se ještě dočkáme,ze by pořadu na způsob peříčko😂(7.6.2019)

 • Stejšn

  Zajímavé je, že Železnému kdysi podobný pořad RRTV vysloveně zakázala.(3.12.2019)

 • Gardis
  *****

  Vždy se dozvím spoustu nových a zajímavých informací i rad. Je super, že je tady tento pořad(29.10.2019)

 • buchannon
  odpad!

  Baví mě, že do tohoto pseudopořadu volají samí dutani (podle poslechu), nebo jsou možná naprosto účelově vybírání, nebo nejspíše by Mirdovi žádný inteligent nezavolal. No a největší dutan odpovídá. Čeho všeho se ještě od Mirdy dočkáme?(24.5.2019)

 • Honza__St.
  **

  Sorry, Míro, ale ty nejseš a nikdy nebudeš stejně dobrej jako Vladimír Železný. Hvězdičku máš ode mě za to, že kdokoliv, kdo přijde s tímhle léta chybějícím konceptem a neudělá z toho tak odpornou promo-masturbaci jako Volejte Novu, prostě do odpadu nepatří. Druhou na protest proti zdejším kavárníkům.(15.10.2019)

 • Zix.
  *

  Pořad vhodný pro důchodce bez internetu, který zajímá aktuální témata a jaký pohled nebo názor má na daný téma Soukup. Jinak mi přijde, že z lidí dělá blbce, protože se tu většina lidí nedozví nic novýho, kromě těch jeho rozumů.(17.12.2019)

 • Krupe
  odpad!

  Hoďte na něj síť...(17.12.2019)

 • KukulienkaHO
  odpad!

  Tak šéfovi, ten blbec si o sebe veľa myslí.(18.7.2019)

 • oskiii
  *****

  Dávám 5*...špičková komedie(2.9.2019)

 • FuLister
  odpad!

  Jeden z mnoha příšerných pořadů Jaromíra Soukupa s Jaromírem Soukupem, well.(11.11.2019)