Lord of the Piercing

(TV film)
všechny plakáty
Komedie / Krátkometrážní
USA, 2002, 3 min

Na MTV stvořená parodie na zasedání velké rady z Pána prstenů. Jack Black zde hraje hobita, který to trochu nezvládl a udělal s prstenem něco, co dělat neměl. Naštěstí vše vyřeší duchapřítomná Sarah Michelle Gellar. (Vertigo666)

Mi Nü-Chai odpad!

Když jsem na velikonoční Hell party ve Styxu držela kamarádovi xylofon, na který hrál opiercingovaným penisem, bavila jsem se podstatně líp. ()

Legas

Tuto parodii na Elrondovu radu najdete na 4 diskové edici Společenstva prstenu. Doporučuji - je to dobrá bžunda. ()

Flego

Dobre zostrihaná kratučká paródia na scénu zo Spoločenstva prsteňov s Jackom Blackom. Je to blázon... ()

SOLOM.

Spíš trošku trapné, než abych se u toho za břicho nebo v tomto případě za péro popadal, ale tak jak vidno spousta lidí z tohoto „fórku“ byla doslova unešena. Pána prstenů docela můžu, Sarah Michelle Gellar jsem měl svého času hodně rád - Jack Black je a byl vždycky tak trochu COCOT – víc jak průměr nedám… ()

Ilicka

Jak jsem tenhle bonus náhodou objevila v menu s.e., tak jsem nejprve nechápala, potom jsem byla vychlamaná... Jak se to tvůrcům povedlo? ()

prome

Jack black vynikajici a Sarah Michelle Gellar s nim drzi krok...popadal jsem se smichy za bricho a kdykoli mam mizernou naladu tak si to pustim a hned se mi zlepsi ()