Jak prodávat drogy přes internet (rychle)

• Německo How to Sell Drugs Online (Fast) (více)
Německo, (2019–2021), 9 h 36 min (Minutáž: 25–36 min)

Série(3) / Epizody(18)

Podivínský teenager chce získat zpět expřítelkyni, a tak začne online prodávat extázi přímo ze svého pokoje. A vypracuje se na jednoho z největších evropských dealerů. (Netflix)

Recenze uživatele tehol k tomuto seriálu (3)

Jak prodávat drogy přes internet (rychle) (2019)

dost prepalene, ale nemam s tim vlastne problem. natoceno perfektne stejne jako herecke vykony, ale neni to serial, ktery by nejak promluvil do duse a zanechal vyraznejsi stopu, i kdyz se prave o to dost snazi.. skoda, ze v nejlepsi se skonci a neni vlastne nijak vysvetlen ten mockumentary styl vypraveni. ale urcite prevlada spokojenost. edit po 2. serii druha serie je skvela, beru zpet ty slova o (ne)promlouvani do duse a zvysuju na 5. ten cerny humor je skvele vyvazeny (neni to prehnane), vubec bych se nebal srovnani s takovym Barrym(zvlaste jeho druhou serii). nic naplat How to Sell Drugs Online se s prehledem a pohodlnym naskokem stava nejlepsim nemeckym neflixovym pocinem, dark se muze jen smutne koukat, jak se muze serial vyvijet ve forme i postavach. moritz je genialni postava antihrdiny, ktery prekonanava i uz cca 10x zmineneho barryho edit po 3 serii ja vidim stale stoupajici tendenci a to jsem po 2. skvělé řadě uz opravdu necekal. jsem trochu prekvapeny z rozporuplnych reakci na tuto serii ()

Série 2 (2020) (S02)

druha serie je skvela, zvysuju na 5. ten cerny humor je skvele vyvazeny (neni to prehnane), vubec bych se nebal srovnani s takovym Barrym(zvlaste jeho druhou serii). nic naplat How to Sell Drugs Online se s prehledem a pohodlnym naskokem stava nejlepsim nemeckym neflixovym pocinem, dark se muze jen smutne koukat, jak se muze serial vyvijet ve forme i postavach. btw skvely zaver. moritz je genialni postava antihrdiny, ktery prekonanava i uz cca 10x zmineneho barryho ()

Série 3 (2021) (S03)

ja vidim stale stoupajici tendenci a to jsem po 2. skvělé řadě uz opravdu necekal. jsem trochu prekvapeny z rozporuplnych reakci natuto serii, ja v podstate nevidim nic, co by slo kritizovat, možna (spoiler) borec s prostrelenou nohou a docela nelogický twist s tim, že nizozemci o vsem vedeli (proc je teda rovnou nestrelili a sli tam az potom..) - ten si vysvetluju, precejenom mensim rozpoctem a stopazi. no a uprimne me to vubec nevadilo, protoze diky nemu prisly epicky zabavne posledni dve epizody, dan je cim dal vtipnejsi, moritz vetsi zmrd/genialni antihrdina, lenny je lenny a odstrizeni kiry ze serialu na par dilu, taky pomohlo. a asi vubec poprve me v serialu bavila postava Lisy. ps. a lidi ctete, protoze jinak muzete doapdnout jako uzivatel Trevor a totalne nepochopit pointu sdelovanou dílem. ()