Jak prodávat drogy přes internet (rychle) (TV seriál)

• Německo

How to Sell Drugs Online (Fast)

• Německo

Don't Try This At Home

(pracovní název)

How to Sell Drugs Online (Fast)

Komedie / Krimi / Drama

Německo, 2019, 2 h 53 min (Minutáž: 25–32 min)

Netflixovská produkce teen záležitostí skýtá čím dál větší rozmanitost. Přičemž její největšího zastánce v podobě 13 Reasons Why zastiňují mnozí se jménem mnohem méně atraktivním pro konzumenty tohoto žánru. Vedle USA a Velké Británie se přidala další evropská velmoc, a to Německo, aby za svou zemi prezentovala další kamínek této bobtnající mozaiky. Už název je první záchytný bod, jenž může roztěkanou diváckou základnu zaujmout, má v sobě vtip a nadsázku, což obojí prosakuje do stylizace celkového seriálu. Na ploše šesti epizod se Němcům podáří originálními nápady a stylizovanými prvky zapasovanými v typickém pubertálním kýči dodat světu další kvalitní zábavu, jež má stylem nejbližšího konkurenta v Britském The End of The Fucking World, přičemž kacířsky mohu s klidem říct, že první série tohoto se povedla o pár desetin lépe, něž druhá série tamtoho. Působivé překvapení, druhá série je doufám jistá. 8 a něco/10.(2.1.2020)

Zapadlý a divákům celkem ukrytý netflixový seriál o dvou outsiderech, co se rozhodnou prodávat drogy. Uvěřitelný, poutavý a zábavně podaný příběh s fajn herci (Fakjů pane učiteli), nad kterým jsem se párkrát i zdravě zasmál. Mělo to styl dnešní moderní doby - sociální sítě, 10leté influencerky na insta, memes, vztahy teenagerů a desítky dalších odkazů. Šest 30minutových dílů je tak akorát a dá se to sjet během dopoledne, nenudí to, baví to a ke konci nechybí trocha akce a možná i emocí. Jako taková krátká seriálová jednohubka je to luxusní!(31.7.2019)

Tak tohle je fajn. Délka epizod je tak akorát. Kdo má pořád koukat na hodinové epizody. Svižně a kvalitně naservírované půl hodinové menu. Těším se na další sérii. Rozhodně jsem od toho neočekával takovou porci zábavy, jaká mi byla doručena.. Funguje to dobře a působí to na mě takovým originálnějším dojmem. A ten Jonathan Frakes.. První díl byl takový nejistý a v nic moc sem nedoufal, ale ta druhá epizoda s ním si mě získala. 80 %(27.1.2020)

Po slabučkom Big Mouth prišlo vykúpenie v podobe drog. Chvalabohu iba seriálové. Seriál od nemeckého netflixu ma vtiahol do deja a hlavne postavy boli vydarené, aj dejovo to bolo fajn. Nejde síce o to najlepšie čo som na netflixe videl, ale seriál ma bavil a minutáž bola tak akurát. Kľudne mohlo byť aj viac epizód ako len šesť. 4*(19.10.2019)

dost prepalene, ale nemam s tim vlastne problem. natoceno perfektne stejne jako herecke vykony, ale neni to serial, ktery by nejak promluvil do duse a zanechal vyraznejsi stopu, i kdyz se prave o to dost snazi.. skoda, ze v nejlepsi se skonci a neni vlastne nijak vysvetlen ten mockumentary styl vypraveni. ale urcite prevlada spokojenost.(1.6.2019)

• - Veškeré profily na sociálních sítích, které postavy v seriálu využívají, byly pro natáčení reálně vytvořeny. (hansel97)

• - Pod jedním z instagramových postů v seriálu si můžeme všimnout komentáře od scenáristy Stefana Titze. (hansel97)