Parta přátel si pro legraci nainstaluje aplikaci, o které se tvrdí, že umí předpovědět čas zbývající do smrti. Je to trapný pokus o žert nebo již každému začal děsivý odpočet? (Vertical Entertainment)

moviefan4

Ako môže tento film začínať rovnakou scénou ako Black Christmas? To v tom Universali dochádzajú nápady alebo čo? Za mňa aj tak dobrá jednohubka s dobrým nápadom a super hercami. 1* dodatočne za farára. ()

blondboss

V rámci hororového žánru je tento snímok maximálne podpriemerný. Okrem toho, že sa tam objaví pár celkom slušne vyzerajúcich báb sa tam nedeje prakticky nič zmysluplného. Nápad nebol až taký zlý, ale to nudné prevedenie plné trápneho klišé až miestami zabolí. Podľa mňa zbytočná strata času, energie a peňazí. 30 % ()

Natalia_Budz

Shlédnuto na Netflix s cz titulky Aplikace co vraždí lidi skrz jejich největší výčitky vůči někomu? Aplikace? Já chápu že lidé se snaží všemu dávat moderní háv ale tohle prosím ne. Je to kaše všeho, občas dobrý vtip ale na trhání ovária (u chlapů chámovodu) to není v žadném aspektu, který tento snímek nabízí. Takový špatný pokus o moderní Nezvratný osud (2000). Můj nápad na pointu filmu: Ponechala bych vražednou huuu aplikaci ale vraždit by mohl být nějaký kult díky informacím o Vás a poloze. Protože je to více než reálné. Vemte si třeba snapchat, jak detailně sdílí Vaší polohu s celou zeměkoulí.  Jednou viděla a stačilo Osobně mám ráda staré horory kde třeba ještě nejsou digitální efekty ale o to větší má pro mně výpovědní hodnotu, na tyhle novější (např. od r. 2010) Nekoukám vůbec, když už tak jednou za pár let. Film obsahuje potitulkovou scénu. ()

pollstro

Nenápadné napojení nápadu Nezvratného osudu do současného moderního prostředí generace chytrých telefonů. Debut postavený z několika známých motivů teenagereského hororu, který umí obstojně a hravě pracovat s jednotlivými specifikacemi žánru, ve kterém tedy nepřináší zcela nic nového, či inovativního, ale přesto se jedná o obstojný model, který plní svůj prostý účel volnočasové hororové zábavy. ()

sabo5

"Bible je jako nejlepší komiks" tak ta věta mě rosekala 🤣 Jinak film měl potencionál a nebyl to úplný odpad jen..... SPOILER ********************************************** Jen prostě mě naštvalo že to nedotáhly do konce a hlavní protagonistku nenechali mrtvou. Plus ten kruh očividně fungoval takže mi přišlo strašně stupidní když se tam pak nevrátili. ()

kacir

Po tých troch posledných španielskych pičovinách, ktoré som videl, je toto ako medzi slepými jednooký.. A psychor je kktisko! ()

Diego75

Atmosféra nebyla vůbec špatná a herecké výkony se mi také líbily. Problémem, který zapříčinil mé hodnocení, je fakt, že se ve filmu děje pořád to samé dokola. Postavy umírají postupně a vždy kvůli konci odpočtu aplikace. To začne pochopitelně nudit. Tento horor však skvěle ukazuje různé typy lidí, kteří buďto aplikaci považují za nesmysl a smějí se jí, nebo ti, kteří se naopak bojí. Takhle to je i v realitě. Možná bych dal i tři hvězdičky, ale tvůrci film úplně zkazili tím, že při závěrečné scéně na hřbitově jsou obě dívky klidné a jedna se dokonce usměje. Někdo to může považovat za maličkost, ale já myslím, že tyhle drobnosti hrají v hororovém snímku velkou roli. ()

Dufffy

Za mě průměrný ,,hororový" film s několika lekacími scénami. Do kina jsem šel s tím, že půjde o mobilní aplikaci která zabíjí teenegery a to jsem prakticky dostal. Lehce mi tam nezapadli démoni a moderní verze kněze. Povedená byla potitulková scéna která u hororů není běžná. 50% :) ()

argo.smile

Tak toto vôbec nie. Niekedy sa mi podobne pi....ny páčia a trochu ich nadhodnotím ale tento film je urážkou aj pre hodnotenie odpad ! ()

Coolidge

Čekal jsem vyloženě kravinu, ale na svůj žánr, film příjemné překvapil. Ano jedná se o podobnou blbost jako Happy death Day nebo Final destination, ale pokud tohle člověk očekává a chce se u filmu pobavit, je to příjemná podívaná. ()

Kushina

Vcelku dobrá a moderní verze nezvratného osudu. Mělo to hlavu a patu, ale vyloženě jako horor to nebylo. Co říct na to, když démon ukáže svoji tvář, pak už prostě strašidelný není. Black guy umřel celkem zbytečně a nějak mě nenapadlo, proč do toho kruhu ze soli pak nešli znova. No ale jako pohodový oddechovka na večer to nebylo zlé. 55% ()

brasek

Priemerne dobrý horor, ktorý mal rozohraný príbeh na oveľa viac. Niekoľko scén výnimočne kvalitných, ktoré sa však stratili v tom zvyšku tuctovosti. Nepáčil sa mi ponúkaný humor cez pološialeného kňaza a predavača mobilov. Pridať viac mystiky, napätia a pohrať sa s atmosférou. Na druhej strane spokojnosť, kedže v poslednom čase je veľa brakov. ()

nuwer

"Countdown" mi dal vše co od hororu očekávám, sympatické herce, lekačky, ne úplně blbou zápletku a rozuzlení... Samozřejmě nehodnotíme tu Oscarový film ale horor, takže nerozumím tak nízkému hodnocení. ()

Ivu.shka

Příjemně mě to překvapilo, čekala jsem totální blbost a byl z toho fajn film u kterýho jsem se i hezky bála. Zajímavej mix napětí a vtipu díky kterýmu jsem byla jak na houpačce a celkově si myslím, že s tou appkou to byl docela originální nápad. Není to žádnej zázrak, ale za mě dobrý. Rozhodně lepší průměr na novodobej horror. ()

SpicyNugget

Stáhni si appku a chcípneš, protože appka ti předpoví zbytek tvého času zde na zemi. Quinn to bere jako legraci, když se ale počty začínají plnit a její přátelé přesně na čas umírají, musí okamžitě zjistit, jak to zastavit... Zezačátku se to jevilo jako pitomina, ale ve finále mě to bavilo. Děcka hrála relativně obstojně, nikdo se nechoval jako připotrhlé vemeno (čehož se u teenage filmů vždycky bojím), námět byl skvělý a finálové rozuzlení (respektive vyřešení této appkové situace) se mi líbilo. Taková fajn jednohubka na zpříjemnění večera. ()