Taková normální rodinka (TV seriál)

• Československo

Taká normálna rodinka

Komedie / Rodinný

Československo, 1971, 6 h 17 min (Minutáž: 8x55 min)

Nezapomenutelný herecký výkon zpívající Medřické, vraždící Rosůlkové, brečící Kolářové, spícího Cupáka a Hanzlíka, který v tom ještě neumí chodit, v podobě nezapomenutelných komických situací, narážek a raubířů přetavený do kledotu televizní zábavy. Poldinky, arzén, kdo snědl to cukroví? malíř, tetička, známky, štěně...děti, tak s tím nemám vůbec žádnej problém.(13.2.2007)

DÁME SI BACHA! Myslím si, že Fan Vavřincovou snad osvítil Duch svatý, protože mezi knihou Eva tropí hlouposti a tímhle seriálem, plným nejskvělejších herců (zvlášť Marie Rosůlková je bezchybná) a jemného inteligentího humoru, uběhlo několik desetiletí, které byly vystlány pouze nenáročnými limonádičkami pro holčičky. Nebýt zásahu "shůry" (tedy komunistů), běželo by to dál. Je to škoda, ovšem díky Bohu aspoň za tohle... NA CO? NA CO? JO NA SHLEDANOU!(19.8.2003)

Souhlasím s ostatními "hodnotiteli". Paní Medřická dala tomuto seriálu nikoli solidní, ale obrovský základ herecké exploze. K tomu se přidali i další herecké legendy a výsledkem je seriál, který ani po 40 letech neomrzí. Naopak za naprostý výsměch považuji natočení ""remaku"". To jsem skutečně musel dát do dvou úvozovek, protože to co předvedla TV Prima bylo něco úděsného. Taková normální rodinka je jen jedna!!!(12.4.2012)

,,Copak jseš babička, abys otravoval lidi ! " ..... ,,Pavlínku odvezl do porodnice čáp." ..... ,,Aport poldi ! "..... atakdále, atakdále..... Jsou role, které hercům závidím. Péťa ve stvárnění E.Cupáka je nezapomenutelnej. Ostatně, na kterou roli se z tohoto - pro mne - českého seriálového kultu dá zapomenout?(27.2.2007)

Nejlepší český seriál. Neuvěřitelně zábavný a chytrý. Rosůlková, Štěpánková, Medřická, Kolářová, Hanzlík, skvostné. Ale přesto musím vyzvednout pana Cupáka, to je naprosto geniálně zahraná role. A nesmím opomenout vedlejší role, taktéž bravurní tetička, malíř, božský Oldřich Nový, kterého jinak zvlášť nemusím. A samozřejmě scénář... to je mistrovské dílo!!! Těch skvostných hlášek je spousta, jedna za všechny... Musíme si dát B(b)acha!!! :))). Miluju, miluju, miluju(11.12.2011)

• - Původně hrál malíře Hamouzka Pavel Landovský, ale kvůli jeho emigraci byl díl znovu natočen s Jaroslavem Moučkou. (Teres)

• - Původně se seriál zamýšlel jako malá televizní komedie, pro velký úspěch však Fan Vavřincová napsala další díly. (M.B)

• - O želvě Poldince se v roce 2013 objevila zpráva, že je ještě pořád naživu. (M.B)