Loki - Season 2 (2023) (série)

Bídák Brad (S02E02)

(epizoda)

TVA hrozí temporální kolaps. Loki a Mobius musí co nejdříve najít Sylvii. (Disney+)

Reny9999

Přes 40 minut šaškování s výslechem, když mohl Loki na Brada prostě sáhnout jako to udělala Sylvie na konci. Taky povinný nekonečný nevtipný vtípečky každých 5 minut. 😴 Jediný, co je fajne je Hiddlestonovo hraní ()

Tom10000

2.díl. Loki se spolu s Mobiusem vydává do minulosti, aby se v ní setkali s tajným agentem, jenž by jim mohl prozradit, kde se nyní nachází Sylvie. Bohužel, doba sedmdesátých let minulého století, a zejména ona skutečnost celého světa zatemnili dříve věrnému členovi TVA mysl, a nyní si v ní užívá filmové slávy. Loki však jako obvykle ví, kterak z něj vytáhnout potřebné informace, a proto se se svým přítelem dohodnou na způsobu, jak ho přesvědčit, že jeho namyšlenost mu ani trochu nepomůže. Celé společnosti však stále hrozí kolaps, a dokonce ani její de facto správce si s ním již nedokáže poradit. Nezbývá nic jiného než zaříznout skoro všechny větve, a tím zabít miliardy. Ještě předtím se ale všichni tři hrinové (mezi nimi tedy i onen zlomený agent) vydají za Sylvií, aby jim prozradila, na čí straně nyní stojí. Bůh falše a lsti ale má opět smůlu, jeho variantka, do níž se zamiloval, na něj nejen že nemá čas, ale už s ním ani po zaříznutí větví nechce mít nic společného. Nikdy (...). 85 procent, znovu příjemná podívaná, ač mi na ní přeci jen něco schází. ()

ENDGAMEBOY

Tahle epizoda byla dobrá. Po tyhle epizodě mám trochu chuť na McDonald's protože v tyhle epizodě byl McDonald's. Když tam Sylvie začala pracovat. Ale rozhodně se těším na další epizodu. Protože tuším co v tí epizodě bude. Tahle epizoda za mě 8/10. ()

betyvlckova

Já tomu hypu fakt nerozumim. Minulá epizoda uznávám byla dobrá, ale tady jsem minimálně 3 krát usnul což se mi už dlouho u ničeho nestalo. Příjde mi, že marvel fanoušci začínají konzumovat kdejakou průměrnou sračku, která není aspoň takový odpad jako většina dnešních marvelovek, ale stejně je to málo... ()

Bantarian

Tak toto se vážně nepovedlo. Tady snad ani nebyl scénář, a herci jen říkali, co je zrovna napadlo. Asi proto bylo většinou jen trapné ticho. Vizuál nenápaditý a nudný. Zápletka téměř nevysvětlena. Sylvia zcela ztratila své kouzlo. Jedinou zajímavou postavou zůstává pouze Ouroboros. ()

Filmyx odpad!

Jako dokoukam to. Zatnu zuby a dám to, z úcty k padlému Lokimu, původně sympatickému anti-hrdinovi s nadpřirozenou mocí, budu masochisticky sledovat jak se dal rozpouští v rozbredlou srajdu, která si bez pomocí ostatních, nejlépe mnohem silnějších obyčejných lidských žen, nezaváže ani tkaničky... ()