Na základe zvláštneho správania susedov začne mať Vision podozrenia, no Wanda ho upokojí. (Disney+)

Kinofil

|| TV-PG || Disney+/Marvel Studios || Seriál začíná směřovat tam, kam chce směřovat. Po hromadě otázek dostáváme i nějaké odpovědy a další kupu otázek. Svět, který stvořila Wanda se začíná rozpadat hlavně jejím zapříčiněním a ztrátou kontroli. Líbí se mi, že tentokrát není předem prozrazený záporák a i když existuje několik teorií, může jím být kdokoliv. To z WandyVision dělá unikátní podívanou stupňující se s dalšími díly. Na pomalý úvod nemá už moc cenu nadávat - záměrně nás vodil za nos. No a závěrečné cameo páté epizody potvrzuje, co všichni víme, jen jsme to něčekali zrovna v tomto seriálu. Líbí se mi jak Marvel dokáže navzdory šťouravým fanouškům vyzrazující zápletku z prvního traileru poskládat funkční děj se spoustou překvápek, které do sebe zapadají a hlouběji rozšiřují celý vesmír. 90%. ()

Simon.Dobes

Tentokrát musím hviezdičku ubrať, pretože mi to prišlo uponáhľané, stalo sa tu veľa zvratov a to spôsobilo mierny chaos. I cez to sa mi epizóda páčila - Vision zisťuje, čo sa dejej, dvojica Darcy&Jimmy ma baví, pri niektorých ich scénach sa cítim, ako by som pozeral nejakú novú verziu Agents of S.H.I.E.L.D.. Som zvedavý, ako to vysvetlia s Pietrom na konci, ktorého príchod som čakal hneď, ako zazvonil zvonček. ()

wof

Tak toto je zatiaľ najlepšia epizóda. Je vidno že Elizabeth Olsen a Paul Bettany si naplno užívajú svoje role (a to už od prvej epizódy). Marvel to ma pekne vystavane som zvedavá ako to bude pokračovať. ()

Orion12

Po minulém dílů kolem kopule Hexu , se přesouváme opět do Wandina světa a čekají nás zase spousta narážek na sitcomy , tentokrát ze zlatých osmdesátek. Wanda s Visionem začínají vychovávat děti a Vision začíná tomu přicházet na kloub. Wanda se zase ukázala v pravém světle a o co ji jde. Návštěva na konci byla už jen třešinička na dortu. ,,She recast him ?,, Líbí se mi ,že marvel díky Wandině realitě , kde je všechno možné může přinášet fanservis jak kráva. ()

Zjewik

Tak tohle byla síla, konečně začíná jít do tuhého. Zbožňuju seriály, kde člověk kouká a vůbec neví co si má myslet. Všichni čekali že přesně taková Wandavision bude, ale skutečně taková začíná být právě teď. Po pomalém začátku v prvních třech epizodách a po vysvětlující čtvrté epizodě jde zatím o nejlepší díl celého seriálu. Od začátku do konce člověk sedí se zatajeným dechem a hltá každý okamžik, každou nevysvětlenou minutu a očekává co vše se ještě přihodí. S klidným srdcem už mohu díl hodnotit všema pěti. Doufám že odteď už bude děj jenom nabírat na síle. Jenom doufám, že scénáristi nedomrví Wandin charakter. Ano, je psychicky labilní, trochu moc OP..., ale není to žádný záporák. Ať jí klidně zavřou do ústavu, ale nedělají z ní padoucha. Už od AoU si postupně buduje svůj charakter, která se od Infinity War trochu láme, ale jestli z ní udělají bezohlednýho záporáka, tak ne že si budou neskutečně protiřečit se samotnou zápletkou v Civil War, ale taky mě tím neskutečně naserou. A ten konec? Wow, nepodepsal jim smlouvu, nebo se nám poprvé oficiálně představuje multiverse? ()

MynameisAlex

Každý díl je lepší a lepší. Úvodní scéna je úžasná následovaná skvělým intrem a hudbou. Zatím jsme tu měli epizody buď jen sitcomové nebo čistě marvelácké, tohle je první mix obou a povedlo se jim to na 101%. Už se nám tady začíná odkrývat spousta věcí. Konec skvělý a překvapil všechny. Konečně tady máme aspoň 35 minutovou epizodu namísto 25-30, titulky vždycky okrádaly ten čas. Kathryn Hahn je královna komedie a skvělá jako Agnes, ale není důvod psát, jak moc je cast skvělý, všem už to dávno došlo. Teď jenom čekat další týden na další epizodu, ale vyplatí se to. ()

Johny203

Prvá epizóda ktorá spojuje obe dejové linky a funguje to. Sitcomová časť síce stále nie je vtipná ale príjemná áno. Keď sa v nej Olsenka prezlečie tak vyzerá super (takže väčšinu epizódy) a záverečný dialóg je snáď najprirodzenejší v celom MCU. Akurát nechápem to všeobecné prekvapenie, o obsadení toho herca sa predsa vedelo už pred premiérou seriálu. ()

drkaldj

Wandě se to pomaloučku začíná nějak hroutit. Spousty pomrknutí a menších odkazů na jiné události ze světa Marvelu. Trošku mi to tam kazí ty části s dětmi (které moc rychle rostou). Když se nakonec objevil "nový" bratr, seriál mě začal teprve pořádně zajímat. Zatím se multivesmír a paralelní reality tváří že se budou představovat pomalu a postupně, což je fajn a jsem celkem zvědavý jak s tímhle elementem budou tvůrci pracovat dále. ()