Epizody(16)

Špičkový hoteliér přijme nabídku řídit hotel plný mrtvých duší. Potká tak jeho původní majitelku a pronikne do jejího prapodivného světa. (Netflix)

badannie

Malo to absolútne všetko čo som čakala a v čo som dúfala, no aj napriek tomu ma to nechytilo za srdce ako napr. taký Goblin. Do nebies vychvaľujem IU, ktorú som videla len v Moon Lovers a kvalitne mi tam liezla na nervy. Tu bola dokonalá! Maximálne! A pri jej kostýmoch mi aj srdce pišťalo.. S hlavnou mužskou postavou to bolo o čosi horšie, ale má odpustené, v zásade mi nevadil. Inak pekné, dokonca veľmi, len.. Buď som si pri prvej polovici poslednej časti vyplakala všetky slzy, alebo je so mnou čosi zle, záver ma proste nedojal. A pri takomto závere by sa patrilo nejakú tú slzu vyroniť. ()

skorpik42

Povedala by som to jednoducho, výborná dorama, ktorej kraľovala IU, úžasne zahrané, krásne outfity. Veľmi sa snažil aj Yeo Jin Doo, ale nie úplne mu to vychádzalo, navyše nepatrí úplne k mojím obľúbencom. V podstate žiadna z postáv neprekážala a každý skvelo stvárnil svoju úlohu. A chválim aj OST a výborne zvolený koniec, ktorý však nemusí potešiť každého. ()

SmileSun

Přestože je tento seriál dost melancholický, což je pochopitelné, když se odehrává v hotelu pro mrtvé duše, tak člověka něčím zaujme, že máte potřebu to dokoukat do konce. Rozhodně to ale není něco, co bych si pustila v době, kdybych se potřebovala pozitivně nabít. Nicméně smrt k životu patří a otázka, jestli je něco po smrti a zda se člověk znovu narodí, je asi nevyčerpatelné téma. Každopádně je zde zajímavý pohled na to, z jakých různých důvodů zůstávají duše v našem světě a co si potřebují ještě dořešit, aby mohli být konečně volné. ()