Dosť priemerný thriller, ktorý som vlastne pozeral iba kôli Valovi Kilmerovi. Námet bol celkom dobrý, dej síce taký obyčajnejší a pomalší, ale vyslovená nuda to určite nebola. Predvídať sa dalo, ale rád som si počkal do úplneho záveru. Chcelo by to možno scenáristickú vychytávku v deji, rýchlejšie plynutie a o ždibec viac akcie. Sú to také dosť slabšie 3*. 50%(13.6.2010)

• Shit

Zase jedna velká vykrádačka, ale to by až tak nevadilo, kdyby to bylo aspoň kvalitně zpracovaný, jenže tady je ten děj strašně lehce předvídatelnej a to i když se to snaží vypadat šíleně zamotaně a od chvíle kdy už víte jak to v podstatě dopadne tak film ztácí napětí a už se jen čeká na potvrzení, že jste se trefili a Val Kilmer je tady spíš kvůli svýmu slavnýmu jménu a herecky je tady skoro nulovej. Kvalitní thriller si teda představuju trochu jinak(17.8.2005)

• Wormboy

Pribeh v podstate niekolkokrat uz videny a v podstatne lepsom podani tentokrat velmi nezaujal. Nezachranuje ani celkom slusne obsadenie,aj ked dnes skor uz beckovymi hercami. Vlastne cely film patri presne tam,kam je urceny a ani sa nesnazi uhrat nieco viac...mozno je to skoda,pretoze ak by sa tvorcovia o nieco viac posnazili mohlo to byt o kus lepsie.(18.1.2006)

• zdenny

Vala Kilmera mám dost rád, takže jsem tomuto filmu dával naději do posledních minut. Zbytečně. Být do hlavní role obsazen jiný herec, vypnul bych to asi po 30 minutách. Neustále jsem čekal, kdy se ta nuda zlomí a začne nějaká akce. Ne, film byl zahalen mlhou, chaosem, podivnými dialogy. Jak začal, tak pokračoval a také skončil. Opravdu nekonečná nuda. Je mi to líto.(23.7.2008)

Další vykrádačka skvělého francouzského komiksu " XIII ", který byl také zfilmován. Nebo to byla inspirace? Tady se v tom už jeden nevyzná. Děj je jak přes kopírák, který si rozehrané tempo jakž takž snaží udržet. Tajemství a záhady se pomalu odkrývají a spějí do překvapujícího finále. Pár hluchých míst se tu však přesto najde a značně nudí. To však vynahradí následující napínavé pasáže. Vznikl tedy neoriginální snímek v lepším průměru.(7.7.2014)