Temný cypřiš (S09E02) (epizoda)

Sad Cypress

Scénografie:

Michael Pickwoad

Kostýmy:

Sheena Napier

Komentáře uživatelů k epizodě (66)

Celkově se mi filmy s Poirotem líbí, jen si na ně málokdy udělám čas. Tentokrát sem udělal velice dobře, když sem si vytipoval tento díl. Půvabné dámy a pekelně dramatický konec, to jsou jen jedny z hlavních plusů.(4.6.2009)

Pěkně zpracovaná detektivka, spousta zajímavých osob a charakterů, neprávem obviněná mladá žena,která má ale štěstí v neštěstí,že Poirot má velký smysl pro spravedlnost a urputně jde za tím,aby byl usvědčen pravý vrah a mladou ženu zachrání před šibenicí za pět minut dvanáct. Zde šlo doslova o vteřiny.(10.3.2019)

Takový hodně statický díl, k pointě spíš vyústí než vygraduje.(14.9.2008)

Udělat něco na úkor svých chuťových buněk je pro Poirota jedna z největších obětí a je vidět, že pro dobro vyšetřování je této oběti schopen. A jsem opravdu ráda, že nepije čaj.(18.8.2010)

Neotravujte Poirota, zvlášť něčím, co od malička nenávidél. Lepší než knížka.(17.12.2010)

Z celého filmu jsem si oblíbil krom Davida Sucheta pouze Kelly Reilly, která je opravdu velmi krásná a její dialekt ji akorát přidává na sexappealu. Jakkoliv mám Herucla Poirota v lásce, tak tento díl mi bohužel k srdci nepřirostl. Od začátku nemá snímek téměř žádný spád a oproti většině předchozích dílů je vyplňován víceméně vatou.(13.9.2013)

1 2 3 4 následující >>