VOD (1)

Maniax

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jak a čím se Reva dostala taky rychle na Tatooine? Teleport alá Game of Thrones? Proč křižník nevyslal stíhačky? Zvyšte intenzitu palby? Z Obi-Wana se stal Avatar-style earth bender? Luke byl v přímém ohrožení smrti inkvizitorem? A zásadní otázka - proč je to proboha taková smutná a nudná sračka, kterou z totálního bahna vytahuje akorát pár vybraných scén s Vaderem a nějakej ten fanservice? ()

AllShallFall

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No tohle bylo kurva brutální! Souboj Vader vs Obi-Wan, byll asi nejlepší Vaderův souboj v historii Star Wars. Jelikož byl plný emocí. Já skutečně uronil slzu. Anakin Skywalker je mrtvý. V Episodě VI, když Obi-Wan mluví k Lukovi, tak mu doslova cituje Vaderova slova: He ceased to be Anakin Skywalker and became Darth Vader..... Anakin Skywalker je mrtvý, já ho zabil. Tyhle udalosti jsou důkazem toho, jak tvůrci dávali pozor. Malé střípky jsou totiž velkým klíčem k propojení celého příběhu. A vidět staré tváře znovu? Darth Sidious, byť jen na chvíli. A Qui Gon!..... Tenhle příběh je nádherné pokračování Episody III. Díky za to celé! I přesto že to má své odpůrce, kteří by se prostě měli jít léčit, jsou zatím všechny seriály Star Wars tou nejlepší omlouvou za ne příliš provedené Episody, které i tak pro mě moc znamenají. ()

tomik99

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ve finále poslední epizoda doručila vše, co měla, jen možná v méně epičitějším měřítku, než jsem čekal. Souboj byl na seriálové poměry hodně dobrý a určitě nejlepší, co jsme doposud z těch šermířských souborů pod Disneym viděli. Na druhou stranu jsem doufal přeci jenom více interakce mezi Vaderem a Obi-Wanem, chyběla mi tam zmíněná Padmé. Obi-Wan se mohl pokusit ve Vaderovi probudit Anakinovu stránku a trochu mě mrzí, že se to za těch šest dílů ani nepokusil. Celkově to nebylo špatné, jen takové brouzdání po povrchu. I ten návrat dvou velkých postav byl spíše z nutnosti než z nějaké podstaty, že by měly v příběhu místo... ()

DJ_bart

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Hello there." ________ Kéž by tenhle fan-servis fungoval na výbornou i po celou stopáž seriálu – a nebudu ani lhát že u závěrečnýho dialogu mezi Obi-wanem a Anakinem a u Leia's theme jsem uronil nejednu slzu (ačkoliv onen rematch je zas a opět neuvěřitelně zkratkovitý). Všechno je to však extrémně tlačený na sílu, narychlo a na jedno brdo, a dokonce ani na Duel of the Fates nedošlo. Je to hodně odfláklý a nedopečený polotovar, který promarnil svou šanci a jedinečnej potenciál být něčím víc než jen přímočarou slátaninou pro děti.... satisfakce poloviční, pointa nulová. ()

0verseer

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Hello there." Koniec dobrý všetko dobré. Teda takmer všetko. Škoda, že išlo o jedinú nadpriemernú epizódu seriálu. Mala takmer všetko. Veľkolepý duel, nostalgiu aj podmanivý audiovizuál (konečne zaznela aj The Imperial March). Vo finálnej epizóde (napr. oproti Mandalorianovi) bola zjavne najväčším handycapom tvorcov obmedzená miera napätia, keďže osud všetkých hlavných postáv je z filmov prakticky známy a nikto nemohol zomrieť, takže prakticky nebolo čím prekvapiť... Tu to kompenzovala už spomínaná nostalgia. Pokračovanie nepotrebné... ()

• Jeden z droidů, které můžeme vidět v pozadí na planetě Tatooine, je modelová řada R5. Můžeme ho poznat podle typické hranaté „hlavy“, která příliš nekoresponduje se zbytkem těla. Tato řada byla navržena a zkonstruována tak, aby se dosáhlo co nejmenších nákladů a astromecha si tak mohlo dovolit více lidí na svých lodích. Byly poruchovější, mnohonásobně levnější než R2 řada, a nedosahovaly ani takové samostatnosti jako R2 jednotky. (Veskoslav)
  • Reference zničené helmy Dartha Vadera (Hayden Christensen) je přímá narážka na souboj Dartha Vadera a Ashoky Tano ve 2. sérii seriálu Povstalci (od r. 2014). (Veskoslav)