• MIMI.kry

Tak tohle opravdu ne. Začátek opravdu působivej svojí děsivostí, jak se na horor sluší a patří. Vystrašená spisovatelčina asistentka a její noční telefonní rozhovor byl dostatečně senzační, až jsem si říkala, že si seriál u mě druhým dílem možná napraví reputaci. Jenže o 5 minut později příběh z čiré hrůzostrašnosti skokem přechází do komedie a ten humor s nemotorným vloupáním do baráku posednuté ženy i další legrační vsuvky, viz inspektor, jeho fanouškovství a svébytná jízda v autě působí nepatřičně. Jak se tak říká, jako by byl z jiného filmu. Marianne u mě prostě nezabodovala. Ani tématem a po těch rádoby humorných, nadsazených a nemístných vsuvkách už ani zpracováním.(24.9.2019)

Teda obcas mam vazne chveni v brise a jde z toho hruza. Ta herecka, co hraje Marianne je vazne neuveritelna....(14.7.2020)

Po kvalitní první epizodě jsem doufal, že bude příběh s každým dalším dílem gradovat, ale byl jsem poněkud zklamán. Jistě, setkání bývalé party po letech bude asi pro příběh důležité (náznaky už se objevily), ale temná a tíživá atmosféra, která si mě tak získala v předchozí epizodě, se kamsi vytratila.(6.11.2019)

• Houbiczska

Úplná absence atmosféry a náznaků, že by se mělo jednat o horor. Monotónní a ničím nevýrazný díl, oproti prvnímu dílu zklamání na entou..(27.9.2019)

• warrenur

Heh, to s tym akoze "vysetrovatelom" na zaciatku, priblblym detinskym a podriadenym chovanim "asistentky" s vystrelovackou a hudbou z kreslenej rozpravky snad nemysleli vazne. Nostalgicka popijacka sice nerusila, ale prisla mi tam akosi nepatricne. Uplny odskok od zacinajuceho pribehu, ci naznakov z prveho dielu. Akurat zosobnenie Marianne zvolili vyborne.(13.12.2019)