Dlouhé roky strávila teenagerka Jodi (Ava Michelle) shrbená, aby se svými 185 cm nevyčnívala. Teď se rozhodla svým komplexům čelit, ale na střední se zaplete do milostného trojúhelníku. (Netflix)

Prochy38

Škoda, že bylo po prvních 5ti minutách jasný, o čem to bude. Nebylo to špatné, nebylo to vtipné, ani originální. Jen ta samotná myšlenka, která ale ztratilo kouzlo až moc rychle. ()

BOURQUE

Ďalší dôkaz toho, že Netflix sa snaží presadiť takým príbehom, ktorého filmové spracovanie sme videli niekoľkokrát. Nemastné, plných klišé prvkov a bez prekvapenia. Dobrých alebo zábavných scén tu neočakávajte. Vec na jedné videnie. Osobné hodnotenie: 65% (**) ()

Olík

Vybočuji, nezapadám, čekám na svého prince……bohužel i podobná klišovitá šablona se dá udělat zábavněji. Postavy by neutáhly ani pětiminutové video, zápletka na sílu, není to ani vtipné ani nic. Křečovitá snaha hrát na emoce pomocí příběhu o ošklivém káčátku vyznívá do ztracena a tahle velká holka po středoškolské chodbě odchází do propadliště dějin, aniž by za sebou zanechala jakoukoliv stopu. ()

korok

Pohodový film na jedno zkouknutí, na páteční odpoledne. Jenom mi neseděl, ten údajně úhlavní problém hlavní hrdinky, tedy jejích neuvěřitelných 185 cm výšky. Moje přítelkyně má 183 cm a srandu na škole si z ní, kvůli toho, rozhodně nikdo nedělal, spíš naopak a nemyslím si, že by to 2 cm navrch změnily. Ale je to film, filmy dokážou nafouknout nesmysly. Leda, že američanky běžně, ve většině, dorůstají max. do cca 160 cm, tak bych to pochopil ale tak to asi nebude. ()

haWranka

Představte si slovo “klišé”, Vidíte ho? Tak ta dáááá, to je tenhle film. Ono by na tom ani nebylo nic tak špatnýho - člověk přeci musí taky žehlit, no ne? Jenže tady mi vadili hlavní mužštví představitelé. Jeden přeslazený cukrkandl (v prvním záběru jsem si ho spletla s ženskou), druhý totálně nesympatický trouba. A ani jeden se zoufale nehodil k hlavní hrdince. Škoda... ()

Magnolia666

Film o tom, co by si každý teenager na střední přál udělat a říct, ale v reálu přesně tohle nikdy neřekne a neudělá...ostatně, nevěřila bych to ani dospělým... ()

Maximilianus

Na tomto filme sa mi páčilo, že postavy neboli klasické stereotypy, aj keď možno to celé nebolo moc reálne, nebolo to aspoň dramatické, ako filmy podobného žánru zvyknú byť, nenudil som sa a ako som už napísal, potešili ma aj postavy, ktoré aspoń pre mňa pôsobili na daný žáner originálne. Dej klasika, ale bavilo ma to. 6,4/10. ()

Sharpooter

Já opravdu nevím o co se zase netflix snažil. Film je opět jeden z těch Netflixovských filmů, kterým chybí scénář. Příběh se odehrává u středoškolačky Jodi, které kvůli její výšce říkají "Čára" a kvůli tomu s ní nechce nikdo, kromě jednoho malého kluka kamarádit. Celý film se díváme na to jak se Jodi snaží sbalit výměného studenta, na kterého má zájem každá holka na škole a samozřejmě že se náš výměný student zakouká do naší "Čáry", ale je to kluk takže se nechce rozejít s holkou se kterou už chodí... Úplné klišé, nic originálního a emoce herců apsolutně nevěřím. Po celý film jsem se nudil, nezasmál jedinému vtipu (teda jestli tam vůbec nějaký byl) a na konci jsem měl chuť dát jednu hvězdičku. Nakonec dávám dvě kvůli pohledu na americkou střední školu. ()

odbornicka

Casto sa mi zda, ze ten film nejak inak ako ostatni. To len ja vidim, ze nebyt toho krpca je Judi od zaciatku so Stigom bez nejakych problemov? Jej najlepsi kamos je do nej zamilovany, nepraje jej ziadnu inu lasku, zmanipuluje Sveda, aby im to nevyslo.. Judi si na konci pozrie video ako jej najlepsi kamos hovori o nej dobre veci a zrazu je do neho zamiloavna? Ved vedela vzdy, ze on ju ma rad a to by jej city v realnom svete nikdy nezmenilo. ()

ANTYCHRYST

Taková hodně vydařená komedie.. Místy totálně zoufalá a trapná.. ale místy se na to dá koukat.. Hlavní představitelka je slušná kláda.. ale zdaleka není tak ošklivá co z ní dělají.. Nejlepší je milovník a bedna na mliko :) celé to zachraňuje našlapanej soundtrack.. Sestra a matka ty jsou na facku.. To je hereckej porod.. 55% ()

Hedy odpad!

Ani nevím co jsem vlastně čekal. Teda pardon. Vím absolutně co jsem čekal. Na tento film jsem se podíval jen proto, že má žluč poslední dobou stagnovala a měla nízkou viskozitu. Potřeboval jsem něco co by mi jí rozpohybovalo. Dostal jsem co jsem žádal. Další středoškolskou, stupidní, neoriginální píčovinu ze které začaly pukat hemoroidy i sousedovi z druhé strany ulice. Tentokrát se ale změnilo to, že nahradili brýlatou šprtku vysokým koštětem. Aby se divák mohl trošku vcítit do hlavní hrdinky. Tak jí samozřejmě všichni šikanují kvůli její výšce. Pokud to takto skutečně v USA chodí tak to jen dokazuje jací zaostalí troglodité tam žijí. Kdyby byl film 100% realistický tak by v první polovině nakráčela hlavní hrdinka s poloautomatickou puškou do školy a zahrála si GTA in real life. Místo této zábavy se ale snaží dostat vychrtlého vikinga ze kterého by zvlhl snad i písek na Sahaře. Ovšem o naší obryni se zajímá i malé pískle. Klučík který si nad jejím fejsbůkovým profilem tahá šulínka už skoro desetiletí a ani po té co ho slečna už po milionté odmítne, si nedá pokoj. Se divím, že jí nesleduje triedrem vždycky když se jde vysrat. Tento inspirativní příběh je samozřejmě zakončen tak, že klučík dostane cicmáka od své vysněné dívky a vnitřní monolog nás všechny inspiruje abychom byli sami sebou a nebáli se stát za svým názorem. Film je uzavřen titulky a mým čerstvým obsahem žaludku zdobícím obrazovku. Původně jsem chtěl dát jednu hvězdičku ale tento film nemá na nic víc než jen na odpad. Takovouto píčovinu by neuplácali ani autisté v Disneyho stoce. ()

HenryX018 odpad!

Někteří lidi na světě nemají peníze, pitnou vodu, ruce, nohy ale nejtěžší život má přece vysoká holka s velkou nohou kterou nidko nemá rád protože je hnusná ale na konci ji všichni milují. Nevím, třeba se na to dívám moc filozoficky když je to dramaťák pro holky ale nevím jaké plus tenhle shit má. ()

StormyWhispe

Vybaflo to na mňa na Netflixe a povedala som si, že k upratovaniu kuchyne by to mohol byť ideál. Aj bol. Je to fajn komédia z prostredia strednej školy, ničím neohúri, ani neurazí, ale na konci sa budete priblblo a spokojne usmievať, ako krásne to dopadlo. Byť mladšia, tak sa asi roztopím. Príjemné 3* :) ()