The Capture

Trailer 2

Série(1) / Epizody(6)

Trailer 2

Arsenal83

Absolútny priemer, ktorému niečo chýbalo, hlavne v prvej polovici bolo tempo pomalé a nudné. Neviem čomu pripísať toto vysoké hodnotenie, zvraty ani prekvapenia nejak extra nefungujú a herecké výkony ťažko nejak ospevovať. Obe krásky, teda na Angličanky krásky, ukázali svoj priemer - obe boli lepšie vo svojich historických počinoch - Laura Haddock v DaVinciho démonoch a Holliday Grainiger v Borgiovcoch. Asi preto, že tam hrali ženy menej počestných mravov. ()

jokino

Myslím, že v dnešnom digitálnom technologickom svete plnom fotiek, videí, mobilov, online sveta, kamerového dohľadu a pod., je možné už asi čokoľvek a človek je "obmedzený" len svojou fantáziou.. A význam slov, ako sú súkromie, či pravda, išli už zrejme dávno niekam ta-tam. Seriál má svoje chyby, nebudem však zachádzať do detailov, no z môjho pohľadu neukázal nič nejako extra nové.. Akurát len potvrdil, že keď sa niečo chce, ide si človek za tým, dá sa asi všetko. ()

Kamil111

Mělo to náběh až na hvězd pět, ale v několika ohledech velmi diskutabilní závěr definitivně zaokrouhlil na čtyři. Nicméně Britové tyto minisérie umí, a tak detailně a přesvědčivě zpracované téma kamerového dohledu a jeho zneužití jsem ještě neviděl. ()

warrenur

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Thrillerova klasika, zamerana na sucasne - technologicke moznosti s manipulaciou "dokazov". Vyuzitie podobnych moznosti sme uz v tomto tisicroci mohli parkrat sledovat a informovali o nich i mnohe svetove media. Vytvaranie polopravd a hoax-ov z pravd, aby sa socialne siete zahltili protichodnymi informaciami. A ti, co nemaju hlavu na to, aby im neprsalo do krku, vidia, co par informacii/hoaxov/podstrcenych blbosti, precitanych na socialnych sietach, dokaze urobit s ludmi bez kritickeho myslenia, ci dokonca s verejnou mienkou. Uchadzajuci, hoci nie moc originalny thriller. Dat to zhustene do jedneho dielu mohol by to byt paradny diel v Black Mirror. Herectvo ma moc nepresvedcilo, ale zabavit sa da. 60% Odporucam ako jednohubku. ()