KASUGI odpad!

Samozvané "bavičské" duo Genzer a Suchánek mě nechává naprosto chladným. Výrazově věčně namachrovanému Suchánkovi by nejradši rozkopal držku. ()

V.Silver

I když jsem Kopečkovic nesnášel (což je teď naopak, bo shodou okolností má tohle příjmení rodina mojí přítelkyně:)), ty ostatní relace byly bomba a taková reklamace posílání křečka poštou (Občanský jouda) nebo trailery na filmy (z fleku si vybavím Tři kokosy na sněhu a Večernici:)), to zaručeně pobavilo. A i když to nebyla nejinteligentnější zábava ze všech, nestydím se za to, že jsem se na to díval. Dobré to bolo. Väčšinou. ()

Death

Davaji to na Nove po desate hodine, coz dost napovi. 5-10% slusna parodie(nijak vyjimecna), 30% vrcholne trapnosti a zbytek nemastnych neslanych a misty i debilnich dialogu. Nekdy se to stravit da, ale jen nektere useky. Koukat na to nemusim. ()

Fony odpad!

Jestli bych někdy sestavoval TOP5 nejhorších pořadů, co kdy n@va splodila, Tele Tele by tam určitě nechybělo. Ohňostroj trapnosti. ()

P1tr

Tele Tele začínalo jako nudný pořad. Po sléze se přetransformovalo do vtipné podívané, pak se z něj zase stala nuda, pak přišla pauza a teď je zase zpátky!! Naštěstí v dobré formě!!Zkrátka celkem dobrý seriál, který bohužel trpí kolísavou "formou". ()

manonfire odpad!

Bože......jde o to, že dostávat tolik prostoru na vymejšlení kokotin ....je snem spousty lidí. Ale u nás ho dostanou tito kreténi, kteří jsou vtipní asi jako holokaust. Ubohý doklad nedostatku schopností. Jejich humor postavený na homonymech (najdou v lese houbu do koupelny a to je celé) prostě není vtipný. Když někdo dělá debilní humor, tak to může být geniální (Dokoláč, Kaiser, Ren and Stimpy), ale když dělají tato hovada debilní humor, tak je to jen debilní. 10% ()

rubik1

1* dávam za to málo čo tu bolo akože vtipné. Toto je typická relácia pre televíznych čumilov ktorí od bohapustej nudy nemajú čo pozerať, tak sa uchylujú k takýmto sračkám. Hnus! ()

giovanni3

Jo to byla éra... Jak já Tele tele sledoval a jak moc mne bavilo jenže postupem času jsme stárl a moudřel a k tomu šel tento pořad stále dolů a dolů... Rázem pouhé 2z5 ()

tommy187

Tento program je veľmi divným druhom programu. Síce sa pomerne dobre bavím, ale zároveň sa príšerne nudím. Takmer všetky fóry sú trápne, a celkovo je to taký humor nasilu. Geňa a Suchánek nie sú zlí, ale nie je to humor vhodný pre moju "krvnú skupinu". Želám veľa šťastia tvorcom, nech sa im darí, ale toto im jednoducho nevyšlo (teda vyšlo, lebo to malo sledovanosť, ale kvalitatívne nie). ()

standsiller

Čapované pivo na pulte pri komentovaní hlavných správ je správna definícia celej televíznej relácie. Po druhom, treťom sa každý zasmeje a nik nebude nadávať na to, že krčmár je chrapúň ktorý púšťa neznesiteľnú experimentálnu hudbu s farebnými videoklipmi na šlágrami trénované uši. ()

Smileface

Tele Tele je bezkonkurenčně nejlepší zábavný pořad který televize NOVA vysílala.Je mě ale líto lidí kteří se nedokázali odvázat a "Tele Tele" je neupoutalo zřejmě jen kvuli tomu že ho vysílá Nova a nevypadá dostatečně intelektuálně.Pokud ale chceme NOVU označit za sračku (což podle mě skutečně je) musíme uznat i její dílčí uspěchy jako jsou bezpochyby "Tele Tele" nebo "Hospoda" a neuspěchy jako "Policajti z předměstí" nebo "Televizní noviny:-)" budou o to silnější .Ale ze všeho nejvíc je mě líto lidí kteří dají ***** České Sodě a Odpad! Tele Tele,protože oba pořady mají stejný nebo podobný styl humoru,takže můžu jen říct že asi neviděli jeden z těchto pořadů.Takže vy ostatní co jste náhodou "Tele Tele" ještě neviděli,klidně se usaďte a odvažte se,nic to nestojí :-) ()

solskjaer odpad!

O plno recenzentech jsem si myslel , že jsou dobří a filmu opravdu rozumí. Ne, že by Tele Tele byl film, ale rozhodně to není nic co by si zasloužilo více než 1 hvězdičku. Je to absolutní odpad a potěr. Všechny rádoby vtipy a gegy jsou dopředu jasné a ty laciné kecy a ztrapňování se před televizí je prostě ubohé. Jedině koho mi je upřímně líto je pani Žilková, kterou jsem měl po filmech jako Zapomenuté světlo či Otesánek moc rád, ale bohužel zabředla do ubohosti jménem Tele Tele a tak si zavřela dveře před dalšími filmovými rolemi. Možná se mýlím, ale od té doby jsem ji neviděl hrát v ničem co by trochu stálo za podívání. ()

Wilston

Suchánek, Genzer, Žilková, Carda a jejich pokus o humor...Některé díly byly dobré, ale po odchodu Cardy "Retardy" to už začalo upadat. ()

Maynard. odpad!

Tato čtveřice mi naprosto nic neříká. Jen se dívím, že kromě Cardy, který už asi pochopil jaký SHIT byl schopen točit, se zbylá trojka objevuje na obrazovkách v dálších stupidních pořadech. Nerozumím tomu, že někdo je tento pořad vůbec schopný srovnávat s Českou sodou. ()

Zemi11

Nepochopitelně nevyužitý prostor. Parodovat pořady z televize NOVA na televizi NOVA, to nabízí opravdu neskutečný potenciál. Megaprostor! Ale to provedení! Trapné scénky, přetvařování, umělé grimasy, jednoduché pointy (často i scénky bez pointy). Tele Tele měl být hit číslo 1. Skvělá prvotní myšlenka, ale prachbídně zrealizovatelná! Ostuda a hanba! Genzer, Suchánek, Žilková a Retarda by potřebovali někoho, kdo jim dokáže říct, tohle je trapné, to je nevhodné, tuhle pointu každý čeká... Před spaním jsem si scénky sám vylepšoval. A bavil jsem se mnohem víc než u televizní verze. ()

lskala

Začátek byl velmi slibný a musím přiznat, že jsem se hodně bavil. Ale potom začli autorům zřejmě docházet nápady a kvalita (zábava) šla rapidně dolů. Kopečkovic debilní rodina, Teleblbies jen dokonali dílo zkázy. 30% - 2** ()