Cejny

Půl napůl, proto také průměrné hodnocení. Někdy je to fakt legrace a zábava, ale některé díly jsou hodně trapné a naivní. ()

Jiří K.

Už mne štvou s těmi věčnými alegoriemi. Některé fóry jsou přesto velmi jakostní a to co předvádí Carda je na *****. Geňa se Suchánkem jsou většinou trapní - průměr hodnocení schazují na dvě **. Taky máte pocit, že stěžejní roli v tomto seriálu postupně přebírají Žilková právě s Josef Cardou? Nebo to je jen můj pocit? Jinak ale abych si nenaštval vyložené nepřátele této šaškárny, když porovnám skvělé HALE & PACE s TELATAMA je to jako když vedle sebe postavím Mercedes a Trabanta. ()

Lukoboss

Jo tohle se mně vždycky líbilo, i když musím přiznat, že s přibývajícím časem to mělo rozhodně klesající tendenci. Když tady ale vidím tolik odpadů, musím nahodit aspoň ty 4 hvězdičky, abych to trochu vyrovnal. ()

Billie777

Michal Suchánek a Richard Genzer se opravdu našly až v Partičce. Tam jsou skvělý a právě díky Partičce jsem je začala mít opravdu hodně ráda. V dobách Tele Tele jsem jsem je moc nemusela. Celé to bylo jako na houpačce, některé scénky byli vyloženě super, některé byli zase nic moc, některé vyloženě špatné. A celkově to dává takový hezký průměr. ()

Andy.

O smrti synů Saddama Husseina Udaje a Kusaje máme jen kusé údaje. Našli jsme jen kusy Udaje a údy Kusaje. ------------------------------- --------------------------- Ano, dost často je to trapný, ale něco se moc povedlo :-D. ()

Zagros

Nechci si hrát na nějakého intelektuála, často a rád se zasměji i úplným ptákovinám, ale tohle je opravdu dno televizní zábavy. Veškerá komika je založena na velmi špatném parodování (úmyslně?) něčeho jiného, nějaké řečové vadě či přeřeknutí se, tupému výrazu a spoustě vulgarismů. Nechápu, jak tímhle dokázali naplnit 267! téměř půlhodinových dílů. Nakonec jim za to ponechám jednu hvězdu, je pravda, že na gymplu to spolužáci docela žrali. :-) ()

borec999

Tak co sporťáku, už máš chlapa? Na Tele Tele som vyrastal a vnímam ho ako najlepšiu CZ a SK reláciu a kultovku pri ktorej som strávil príjemné hodiny plné smiechu. Kvarteto Genzer,Suchánek,Carda a Žilková sparodovali a zosmiešnili mnoho vtedajších relácií Novy, celebrít aj rôznych umelcov a stvorili množstvo nezabudnutených postavičiek a scénok (napr. Pán Maršoun, či Cardova paródia Radka Johna z Na vlastné oči). Spomínané kvarteto bude u mňa už navždy zapísané ako králi českej paródie a ich humor založený na slovných hračkách, dvojzmysloch, zveličovaní a satire som si zamiloval a zbožňujem ho dodnes. Spätne ale musím uznať, že v posledných rokoch vysielania to už slablo, niektoré nápady sa opakovali (čo je vzhľadom na dlhý čas vysielania prirodzené) a po odchode Cardu a zaradení Kikinčuka to bola už regulérna nuda. No za cca 150 výborných častí nemôžem ísť pod 5*. PS: Cardov live Mumuland na cenách ANO s Kotvaldom je absolútne najlepším číslom aké som videl na live odovzdávaní hocijakých ocenení a pri jeho sledovaní v danej dobe som skoro zomrel od smiechu. 100% ()

matthew.d

Zlaté doby Tele tele jsou pryč. Bývalo to celkem zábavné, teď už to je jen vyplňování stejného vzorce stejnými čísly. Nuda!!! Navíc je na tom vidět, že je to děláno až moc rychle a zkuste si vymýšlet každý týden nové vtipy, aby to vystačilo na 30 minut zábavy... ()

Perry- odpad!

Tak to snad ne !?! Ubohost sama, děs běs. Tohle patří rovnou do popelnice a ne na TV obrazovku (jako většina n@vácké "zábavy"). Ať mě národ český ukamenuje, že dávám nejoblíbenějšímu pořadu roku odpad!, ale nemohu jinak. ()

wosho

Mix idiocie,debility,hovadnosti a stupidie s originalitou,genialitou a těžkotonážním humorem se velmi povedl,byť posledním dílům došel dech a jsou jen stíném prvních let. ()

MareT.

V den, kdy píšu tenhle komentář, už dlouho tento pořad nevysílají! Tento pořad měl více etud! Ta první bylo bomba, pamatuju si na první díl, který byl k popukání! Pokračovalo to v podobném duchu, mělo to své slabé chvilky, ale člověk to toleroval, protože měl ty čtyři rád! Pak to šlo ale níž a níž...až si dali pausu! Po pause, načerpání novou sílou, to bylo ožívení o 100%, kdy si vybírali pořady, kde si dělali srandu opravdu z podstaty daného pořadu, což se muselo poznat! Ne každý vtip byl stravitelný pro každého, protože, se vší úctou, nebyl pochopen a doceněn! Jinak taky nepřestanu nikdy tvrdit, že jejich humor vždy příjemně kolísal mezi genialitou a úplnou trapností! Většinou se to drželo tam, někdy to sklouzlo k jedné či druhé straně! Pořad už asi nikdy vysílat nebudou, ale zaslouží si ho uchovat v paměti v tom dobrém! ()

Kovaja

Myslím ze se hned tak nekomu nepodaří delat humor s takovym prehledem jako Suchošovi,Geňovi a Cardovi(nepočítam tupou a hroznou Žilkovou)Většinou sem se fakt dobře bavil ()