Bukk

Humor dokáže být hrozně pomíjivý. To, na čem se dalo umírat smíchy, se dnes projeví už spíš jako průměrný nezajímavý humor. I tak mi to opakování na Smíchově nevadí a vlastně proč se nezasmát trapáckým hláškám. ()

waits

Nevadí mi některé úplně tupé skeče, protože mě kupodivu neurážejí a navíc je vyváží parodie, dotažené k dokonalosti Kdysi se říkalo, že Tele Tele je taková Ceská soda pro chudý a blbý. Možná. Ale mě docela baví. ()

Kucndo

Použiju své oblíbené slovní spojení - Guilty pleasure. Na tomhle pořadu jsem vyrůstal, bavil se a i když se k němu vrátím, tak se na lecčemž nasměji. Místy je to dost retardované, místy geniální. Kopečkovic FTW ()

Tomislav odpad!

Marnost nad marnost. Sledovat tuhle slátaninu a čekat až se omylem povede nějaký vtip, je ztráta času. Jediný přínos bych viděl v tom, že tenhle pořad a především jeho sledovanost jen dokazují, že Češi nejsou žádný národ intelektuálů, Werichů a Cimrmanů, ale národ vykazující úplně stejnou míru tuposti jako ostatní národy. ()

mh.mail odpad!

0% - Problém TeleTele vidím ve dvou bodech: (1.) Nepamatuji si přesně, ale Česká soda běžela jednou za měsíc a měla stopáž cca 20 minut, zatímco TeleTele běží každý týden a má stopáž 30 minut. Takže zatímco autoři České sody mohli pilovat jednotlivé gagy a vybírat opravdu jen to nejlepší, autoři TeleTele musí brát úplně všechno, co jim byť jen proletí kolem hlavy, aby pořad naplnili. To by asi se ctí neustáli ani Čtvrtníček & spol. (2.) Ne každý je schopný vytvářet stejně kvalitní gagy jako Čtvrtníček. Prostě humor pánů Genzera a Suchánka je jiná kategorie - nějaký ten třetí suterén. Ačkoliv, abych jenom nekritizoval - pamatuji si na jednu (slovy jednu) scénku, která mě kdysi opravdu pobavila - Josef Carda tam hlásil počasí ve stylu Radka Johna (jeho typickým hlasovým projevem): "Z hor mizí sníh. Ale nikdo už se neptá: kam mizí, proč mizí, kdo má z toho prospěch!" Při tom se smáli i můj tchán s tchýní, což je co říct. ()

RadimFišer

Prdlý humor, který nemá konkurenci. Začátky byli plné, tedy plnohodnotné. Ale postupně jsem byl zklamanější a zklamanější až jsem se začal flákat a přestal se na to dívat. No respekt. Hvězda jen za vytvoření něčeho nového do české rádoby-kinematografie. ()

melloun

Jeden z mých nejoblíbenějších pořadů, které vyprodukovala televize nova. Tedy vlastně pirátského vysílaní Míše Suchánka a Ríše Genzera. Nejraději jsem měl asi Kopečkovic a příběhy o Zbyškovi a Ctiradovi :oD ()

pirko7

Je to taková legenda. Určitou dobu se nesmějů vůbec, spíš se lehce uculuju. Pak ale příjde nějaká bomba po které brečím. :-) První řada je proti druhé poměrně dost slabá. ()

RedHot odpad!

Každýmu dílu jsem dal poctivě novou šanci, snad jsem chtěl věřit tomu, že sem tam přes tlustý nátěr hoven probleskne paprsek geniality. Bohužel se tak nestalo, zbyla jen ta hovna. ()

tyna97

Driv jsem vubec nesledovala, objevila jsem to v TV az v roce 2020, za me nevtipne a celkem zbytecne. Jedine, co me bavi, jsou zkazene klapky na konci. ()