Kekik

Z nostalgie dávám plný počet. V dětství to byl náš oblíbený pořad. S bratrem jsme vždy poctivě čekali do nočních hodin, naprosto natěšení. Nejraději jsem měla zkažené scény na konci pořadu. Poté jsme ještě čekali na Počasíčko, ale to pšst! ()

tester

Bohužel jediný zábavní pořad současné české výroby, na který se dá ještě občas koukat. Proto 3*. Ale kdybych býval neviděl některé novější díly, dal bych i za 4*. ()

oregon.fox odpad!

Čekal bych, že právě "toto" bude ten nejrozporuplnější projekt, který na CSFD naleznete. Ale jak se tak dívám, tak většině lidí se to nelíbí, což je jedině dobře. Takovéto "zábavy" co nejméně! ()

Hach

Tele Tele byl poměrně slušný republikový boom. Genzer se Suchošem a Žílou byli noví, neotřelí a plní elánu. Humor sice trochu morbidní, ale zato dobrý a hlavně masový. Všude bylo slyšet, "koukal jsi na Tele Tele, jak tam bylo......" Postupem času sláva trochu opadla, humor vyčpěl a nastaly změny personální i vysílací. S jakou pompou Tele Tele začalo, tak i zhaslo. Rozhodně většina z nás si někdy vzpomene na dva pitomce, kteří nás bavili každou neděli několik dlouhých let. ()

ra0474401

Jeden z mála pořadů, na které se ve své době dalo, a celkem pravidelně dívat. A komu se to nelíbilo, mohl jen stisknout čudlík, ne? Nejlepší byl Carda a jeho Mumuland. ()

axelson

Pravda neni to nejhorsi z produkce televize Nova,dokonce jsou některe i humorne.Přesto ceho je moc toho je přilis. ()

myst3ry

Pár povedených vtipů a hlášek tam je, ale spíše převažují trapné momenty. Svému vzoru (České sodě) se v žádném případě nemůže rovnat. ()

Regig

Dělat si srandu ze sebe, ze všeho i z toho co nikdo jiný nedokáže udělat, takoví lidi si mě vždycky získají a tahle čtveřice to dokázala. I když některé scénky byli nechutné, nebo trapné, tak víc jak 90% byli trefné a vtipné. ()

Jeffic

Super vtípky, dvakrát za den si to milerád pustím z archívu novy. Lepší by sice bylo znovu to vidět na televizních obrazovkách, ale když ne tak bohužel ne. ()

burg

První díly byly výborné, kdyby to skončilo po dvou, třech sezónách, tak je to pět hvězd jak vyšitých. Poslední roky jsem si po každém shlédnutém dílu říkal "už nikdy víc", a to jen proto, abych každé pondělí opět a opět usedal před TV a opět se nechal masírovat těmi blby. ()

P/\/EL

vtipky se opakujou, všecky díly jsem neviděl (díval jsem se, když to začínalo....no), tak mě to ani nepřišlo, je fakt, že sem byl vlastně puberťák (bavili jsme se o tom ve škole a tak :), takže jsem se díval (nebylo moc na co, no :) a mnohdy dost bavil, ale jasně, spousta věcí byla hodně trapná, laciná, což zase já mám tak, že když je něco hodně trapné, tak mě to pak baví ještě víc než něco opravdu originálního a chytrého a překvapivého, mainstream, kterej mi neva, sakra lepší, jak Petr Novotný, silvestry na nově, Miss a podobný srág.ory (to je podle mě novácká zábava, později přibily různý reality šou...a to....eh), sakra lepší jak Mr. GS....Žilková mě tam teda dost iritovala, to je fakt, ta mě vlastně odjaživa dost iritovala, až na pár vyjímek, Kopečkovic byly hodně debi.lní, pravda, ale zprávy, nechutnej Genzer, co si sebe umí udělat legraci (tak živí ho to..jasný :), no, já, myslim, že jedna z nej věcí tv nova (a tv nova je sumasumárum fakt špatná - myslim jako z oblasti zábavy)....jinak ty parodie těch pořadů byly mnohdy méně trapné než ty skutečné (Na vlastní bulvy dnes uvidíte...)... ()

Krtekcb

Přijdě mi to víc trapné a křečovité, než-li vtipné. 90% vtipů divák stejně zná a tak pouze čeká jakým stupidním způsobem jej ztvární tvůrci pořadu. A těch 10% vtipů nestojí za to, aby se na to člověk koukal. Nic méně, za Suchánka dvě hvězdy. ()