oli9

Po dlouhatánské době jsem to viděl před pár dny v tv. Před cca 10 ti lety jako třináctiletý jsem TELE TELE sledoval pravidelně a tenkrát bych mu dal asi 5 hvězd . A přesně pro věkovou hranici 13,14 let mi tne pořad dnes přijde. takže po 10 letech musím dát 2 hvězdy :) ()

MorraEddie

Když Tele tele začínalo,tak jsem si nenechal ujít ani jeden díl. Nedávno jsem to viděl v opakování na Smíchově a veškeré mé původní nadšení vyprchalo a i vtip se jaksi vytratil. I přes to všechno je pro mě Tele tele vrchol toho co Suchoš a Geňa stvořili. ()

LeePriest

Pár scének bylo geniálních a hýkal jsem smíchy. Takhle pochvalně se však mohu vyjádřit opravdu jen o několika. Většinou jsem se tak trochu pousmál, ale byly také okamžiky, kdy jsem si říkal, že takový způsob srandy se jim teda nepovedl a byl trapný. ()

Merenre

Má to značně kolísavou kvalitu, ale některé hlody jsou k potrhání. Genzer se Suchánkem tady ještě tak senilní a trapní jak dnes, a i když to třeba není nějaká užasně umělecká filozofická tvorba plná jinotajů a symboliky tak je to solidní zábava. Proti těžce až nechutně trapné české sodě, která tu má mnohem vyšší hodnocení je to ale doslova kulturní zážitek. ()

PatrikP4

Pořád a rád sleduji... Sem tam se objeví něco vtipného a sem tam i něco trapné, hodně mě baví scénky co se nepovedlo co jsou na konci... ()

chup44

5 hviezd za epizódy do roku 2004, tie nové od roku 2007 tak maximálna na 3. Ale inak sa na tom dá zasmiať a niekedy aj krútiť hlavou, že taká blbosť mohla niekoho napadnúť :-D Scénka "Asi budu potřebovat brejle pane doktore. To určite matko, tady ste v bufetu" je už legendárna :-D ()

Diego75

Pořad Tele Tele se v průběhu jeho vysílání dost měnil a pokles kvality byl znát. V roce 2000 se teprve rozjížděli a v celku to ušlo. Postupně přidávali nové a nové parodie na různé seriály, pořady a reklamy. Tedy nejlepší období mělo dle mého názoru Tele Tele v letech 2001 - 2003. V roce 2004 ale začaly být vtipy na jedno brdo. Pořád dvojsmysly, které vám dojdou dříve, než je zamýšleno autory. V té době myslím byl nejlepší čas přestat. Slabé díly ale pokračovaly v letech 2005 a 2006. Pak již pořad přestal být úplně zajímavý a neobjevoval se v něm už ani Josef Carda a v roce 2007 skončili definitivně. Vzhledem k tomu, co Nova vysílá je však Tele Tele povedené a já myslím, že na 3 hvězdičky zvládne. Díky čtveřici herců jsem našel něco, co mi pomáhalo dlouhou dobu zabíjet čas a i mě pobavilo. ()

jjjerry

Za mě byla nejlepší rodina Kopečkovic =) Kvalita byla na vlnách. Ale to je vzhlem k počtu dílů (neuvěřitelných 267 dílů) pochopitelné. Některé hlášky, jsou už legendární. Koukalo na to obrovské množsví lidí. Tak mně tu vadí to povyšování a schazování. ()

cyborg

Skvělý odpočinkový pořad. Člověk nemusí přemýšlet a jenom se dobře baví. Geňa a Suchoš prostě dělají pořad jak je baví a tím baví mnohé z nás!! ()

Chemic

Je to fakt úžasný. Pravdou je, že někdy už to není tak vtipný, ale pořád to má svou kvalitu. Velkou (na to, že dávaj na Nově). ()

Xylobalsam

Za jeden dil dva dobre vtipy nebo scenky, to je sakra malo. Nicmene chapu, ze kazdy tyden se nedaji delat zazraky. Kvalitu take snizuje, ze u 90% vtipu uhodnete pointu. ()

Washik

Občas se nějakej joke povede občas ne. Ujíždí to trochu do té "novácké zábavy". Hodně vtipů je založeno na absurditě situace takže se nabízí srovnání s monty python....ale to je jiné hřiště jiná liga a prostě jinej sport... ()

Djibril

Mno,ze začátků to bylo i vtipné,a to že velmi,ale postupem času se s toho stala laciná zábava se scénkami založených jenom na slovech,které má více významů a divák už tak předem ví,co bude následovat,což je ubohost+trapnost v závorce na druhou.Dávám dvě hězdy za ty dobrý začátky ()

Imouse odpad!

Že jsem se u jedno dílu dobře bavil neznamená, že tato podprůměrná zábava s fekálním homorem je hodna lepšího hodnocení než odpad. Pokud někdo porovnává Českou sodu s Tele Tele a řekne, že je to oboje kvalitní podívaná, tak zapomíná na vkus sobě vlastní, s kterým Česká soda přistupuje ke každému dílu. ()