poster

Zkurvená noc

 • USA

  11:14

 • Slovensko

  Skurvená noc

 • Slovensko

  Prekliata noc

 • Velká Británie

  11:14

Komedie / Krimi / Drama / Thriller

USA / Kanada, 2003, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PauloZ
  ****

  Tahle noc byla ku*evsky zkurvená a já bych se jí nikdy účastnit nechtěl. Za prvé skvěle napsaný scénář, všechno do sebe krásně pasuje. Za druhé skvělý herci. Za třetí se od většiny filmů s propletením osudů liší v tom, že tohle se děje teenagerům, všechno se sere a jsou zde odlehčené scény na usmátí, tudíž to koncepčně není postaveno vyloženě na vážno. A tím to mělo skončit, jenže je tu za 4.! ZA 4. je tu nehorázně zku*vený konec, který totálně vysírá a já mám sto chutí dát 3*. Divák sice ví jak to bylo, ale mě konkrétně zajíma, jak to celé dopadlo, jak se to vyřešilo! Ať už se do toho tvůrci zamotali a nevěděli jak dál, nebo neměli odvahu to dokončit, nebo to tak prostě chtěli, tak je to na úder! Nakonec dám 4*, teda konkrétně 3,5*, protože celá ta podívaná je skvělá, ale schází tomu 20 minut konce...(28.3.2011)

 • hendrich6
  ****

  Ze začátku jsem si říkal,že potenciál,který ve filmu je,bude nevyužit,protože začátek filmu byl horší,ale postupem času se mi to líbilo víc a víc.Mám rád tento typ filmů a navíc mě potěšily dvě herecká jména - Hilary Swank a Patrick Swayze.Sice je trochu naivní,že jezdí po ulicích a nikde není jediný chodec nebo jiné auto,ale to vše sedá odpustit při závěrečné scéně,kdy se vše v 11:14 zrekapituluje.Pro mě navíc přijatelná krátká stopáž a ani hudba nebyla špatná.Takže příjemných 80 %(6.11.2010)

 • Boss321
  ****

  Brutální thriller o sledu událostí jednoho večera, které několika lidem změní životy. Tyhle snímky vyprávějící několik příběhů najednou a směřující ke konci, ve kterém se vše vzájemně proplétá, mám čím dál tím radši. Obsazení je poměrně slušné, hlavně Hilary Swank a Patrick Swayze, který dostal ze všech nejvíce prostoru. Bohužel nevýhodou snímku je, že vše jsme již viděli v mnoha jiným a lepších provedeních (např. 21 gramů, Crash), ale i tak se jedná o slušnou podívanou s příjemnou 80 minutovou stopáží......(11.2.2008)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Parádní adrenalinová, zábavná a vtipná jízda seskládaná inteligentním puzzle. Byť je zápletka celkem jednoduchá, stane se incident, který je převyprávěn pěti odlišnými perspektivy, ovšem ten progress je zde velmi účinný a šokující, kterému se i daří diváka držet v napětí a v neustálé zvědavosti. Tyhle hry s divákem jsou super a baví mě. Tolik ironie pohromadě jen tak neuvidíte. Díky Quentinovi za super tip. 80%(6.12.2014)

 • castor
  ****

  Tenhle snímek mi dlouho unikal, ale teď jsem rád, že jsem v hledání nepolevil. Obratně napsaný příběh představuje jakýsi americký zapadákov, ve kterém se během jedné proklaté noci sejde několik ztroskotanců, s různě těžkými průšvihy. Postupně se staneme svědky několika přehmatů, kolizí, mrtvol.. udržet si v tomhle maglajzu čistou hlavu nebude úplně snadné!! Příjemná jednohubka na jedno podívání překvapí poměrně svěžím a skrznaskrz černým příběhem, který rozzáří poměrně dobře napsané dialogy a herecké obsazení. Zhruba tucet známých i méně známých hvězd i hvězdiček se tak prodírá až k závěrečnému spojovacímu článku, který film vytlačil na 4*.. Potěší i délka..(2.8.2010)

 • - Postava Buzzy byla podle původního scénáře muž. Když si ho Hilary Swank přečetla, byla touto rolí nadšená. Přemluvila Grega Marckse, aby scénář přepsal, aby ji mohla hrát. (don corleone)

 • - Slovo "fuck" ve filmu zazní 57krát. (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace