poster

Zkurvená noc

 • USA

  11:14

 • Slovensko

  Skurvená noc

 • Slovensko

  Prekliata noc

 • Velká Británie

  11:14

Komedie / Krimi / Drama / Thriller

USA / Kanada, 2003, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wheelcrusher
  ****

  Vskutku pozoruhodná podívaná, bohužel bez nějaký hlubší myšlenky... škoda, příjít místo závěrečnejch titulek nějakej "nečekanej zvrat", dojem by to určo zanechalo větší. Nad hladinou průměru se film drží především díky preciznímu zpracování a hereckýmu obsazení:) Jinak si myslim, že zvolenej koncept v dnešní době už nikoho nijak zvlášt neohromí.(27.9.2010)

 • RAiken
  **

  Ano, přiznávám, že je to roztomilé, vtipně vykonstruované a setsakra černé, tak jak to máme my fajnšmekři rádi. Tak tohle všechno si řeknete na začátku filmu, kdy zjistíte, oč tu ksakru běží a jak se to všechno sebíhá z různých kolejí k jednomu nádraží a k jednomu zásadnímu momentu, a to přesně v 11:14. Jenomže, tak jak dále nudně poskakují analogové ručičky hodin, tak i vy se budete nudit, neboť to, co už víte, uvidíte znovu, co nevíte, za chvilku zjistíte, a to, co jste zjistili, vlastně už dávno víte nebo už jste viděli – chápete? Ne? Tak to nevadí, celá věc bude totiž brzy vyřízena. Stopáž je totiž víc než roztomilá a vlak přijíždějící v 11:14 to nebere oklikou. Cestou se možná pobavíte u několika scén, které výtečně udržují pozornost, abychom po cestě neusnuli, v zásadě ale stejně podřímnete, alespoň do doby, kdy se seznámíte s Hilary Swankovou, roztomilou to rovnátkovou žábou, která dává filmu pomyslné „koule“. Zbytek je nuda přinášející však 2 zcela zásadní ponaučení: Nikdy nečurejte za jízdy z auta a nikdy nevěřte svý holce... :-)(7.12.2007)

 • suicide
  ****

  Vcelku příjemný film, který v sobě kombinuje pár nápadů z jiných kusů - například Mementa, aneb co se stane, když vezmete průměrný nápad na příběh, sepišíte ho a pak scénář na patřičných místech roztříháte a zpřeházíte pořadí jednotlivých částí tak šikovně, že když to jenom trošku dobře natočíte, vznikne vám forma, která minimálně o stupeň předčí svůj vlastní obsah.(5.2.2009)

 • Dudek
  **

  Vcelku zábavný film, který zpočátku přinese velká očekávání, která se mu ovšem nedaří plnit. Největším kladem je zejména krátká stopáž, díky které snímek velmi rychle uteče a neplní ho tak zbytečné množství hluchých míst. Tím největším problémem je pak neuvěřitelná míra předvídatelnosti, kdy si již po pár minutách dovede poměrně přesně představit co se bude dál dít. Díky roztroušení příběhu mezi různé lidi však dochází k velmi zajímavému efektu míjení a vzájemného ovlivňování, který snímek vcelku slušným způsobem obohacuje o zábavný prvek. Příjemný, ne však origininální, konstrukt, kteý rychle uteče, aniž by zanechal významnější stopy. Příběh velmi jedndouchý a ač mu schází zapamatování hodná místa, nejspíš vám dlouho nevyklouzne z hlavy. Plusem budiž příjemný hudební doprovod a trefné obsazení.(26.11.2007)

 • gudaulin
  ***

  Bizarní scénáristická hříčka ovlivněná Tarantinovým slavným snímkem Pulp fiction ve smyslu mísení žánrů, zpřeházení chronologie příběhu s několika paralelně se odvíjejícími příběhy postav, které mají ve filmu zhruba stejný prostor a jsou obdařeny cool charakteristikou. Humor je, jak je pro tarantinovky typické, spojen s násilím a lidským neštěstím. Nechybí ani několik zločinů, mrtvoly, jeden uříznutý penis a poněkud jadrnější mluva - zkrátka všechno, co má kultivovaný divák odkojený Bergmanem a Fellinim tak rád. Snímek má velmi rozumnou stopáž a rychlé tempo, na druhou stranu nemá tak dobře napsané dialogy, jako ranné tarantinovky, chybí černé hlášky a na filmu je znát i režijní nezkušenost.Celkový dojem: 65 %.(19.8.2008)

 • - Postava Buzzy byla podle původního scénáře muž. Když si ho Hilary Swank přečetla, byla touto rolí nadšená. Přemluvila Grega Marckse, aby scénář přepsal, aby ji mohla hrát. (don corleone)

 • - Slovo "fuck" ve filmu zazní 57krát. (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace