Zkurvená noc

• USA 11:14 (více)

V malém městě Middelton jede mladý muž ve svém autě, značně posilněn alkoholem. Rána, prasklé přední sklo, mrtvola. Ve strachu zabalí mrtvolu a schová ji do kufru auta. Přijíždí mladá žena s úmyslem pomoci a zavolá svého dobrého přítele, velitele policie. Jelena tu někdo srazí každou chvilku. Policista přijíždí a požaduje otevření kufru auta. Jak sám pozná, jelen to určitě nebude. Mladík, pronásledovaný policistou, se dává na útěk a mezitím z policejního auta vybíhají další dva zadržení jedinci. Následuje spletenec situací, které divákovi dovolí pochopit celý děj až v případě, kdy uvidí všechny události z různých úhlů. (MiD)

honzic

Rozhodně zajímavé leč trochu chaotické pojetí scénáře, kdy se vysvětlení dočkáte až v pár záběrech na konci, bohužel neustále prolínání dějů a časové linie je až příliš složité pro běžného diváka a zhoršuje možnost bezproblémového sledování, pár mrtvol za večer je zajímavých, ale nic převratného se nekoná, herecké výkony jsou bohužel nepřesvědčivé, chování trochu divné. Takže průměr se zajímavým pojetím. Hodnocení: 50 % ()

Mustaffa

Přesně tento typ filmu mám hodně rád... Propletené osudy lidí, kteří se náhodně střetávají ve spletenci situací u nichž kroutíte hlavou, co že je to za absurdní náhody apod. 11:14 (Zkurvená noc? :-), kurva jak k tomuto názvu došli) je přesně tento typ filmu, ale nabízí jen ten spetenec situací bez šokujícího odhalení či konce , ale za to se slušnou atmosférou. ()

gotham

V poslední době je docela moderní to, co v podstatě vymyslel Tarantino v legendárním Pulp Fiction. A sice natočit příběh, v němž je více příběhů, které se pak "překvapivě" do sebe zamotávají a hází na nás jeden zvrat za druhým. Někdo to natočit umí (Crash, Pulp, cokoliv od Iňárritua), no a někdo zase ne. Zkurvená noc(pěkně blbej název) je pro mě pouhý béčko, který se snaží okopírovat to, s čím jiní uspěli. Co mě překvapilo, byl výkon Swayzeho, který jasně čněl nad ostatními. 30% ()

bobin

Pěkná kruťárna, která postupně dějově na sebe navazuje, až nakonec hledíme, jak ty krvavé události spolu souvisí. Rozhodně Vás to pobaví . ()

asader

Ze záčátku skvěle baví,ale s postupnými příběhy všech postav začíná nudit a žádné překvapení nakonec se nekoná.Škoda mělo to navíc 6/10. ()

DonBraso

Jedna taková noc v prdelákově,kde místo jelenů,naráží auta do lidí.Film ukazuje nad dvěma události triangl věcí,co se odehrávali předtim,než se stala srážka.Film je zajímavě natočen,hudba,herci všechno to stačí a ta myšlenka už tu sice byla,ale jako film na jedno kouknutí se dá určitě doporučit. ()

Crybaby

Po prečítaní obsahu a zo začiatku filmu mi to prišlo ako zaujímavý minimalistický snímok ktorý ma bude po celú stopáž prekvapovať. Opak bol pravdou a ja som sa cez všetky pokusy nestotožnil so zámerom autorov. Kvalitné obsadenie sa tomu odoprieť nedá, snaha taktiež nie ale mne to prišlo celé ako zbytočná strata času a po skončení filmu som si povedal "no a čo?". ()

AndrewNewman

Asi 50 minút netušíte čo sa vôbec deje, ale zároveň vás fascinuje samotná bizarnosť každej situácie a napokon to do seba všetko krásne zapadne. Čo môže s chlapmi urobiť jedna sexi kosť však, že? ()

mijano

Skvele zobrazené osudy niekoľkých ľudí a ich spojenie náhodou. Celý film vám dáva zmysel až na konci, keď si prezriete celý film. Veľmi dobre zložené puzzle života, kde jedinou nevýhodou bolo iba to, že už ste mohli predpovedať dopredu, čo sa stane a kedy 11:14PM. ()

Grim

Výborne spracovaný thriller - už v začiatku ma upútal okamihom záhadného spadnutia tela niekoho na čelné sklo auta. Vynára sa množstvo otázok...ktoré sú nakoniec zmazané inou scénou ponúkajúcou daľšiu porciu otázok...počas noci sa odohráva začarovaný kruh prepletených osudov niekoľkých ľudí a ich náhodných stretnutí rozkvitajúcich do poriadne "skurvenej noci". ()

Tom-ass

Chytlavý a zajímavý děj, několik příběhů které se postupně dávají dokupy a vznikne celý obraz trochu absardní situace, plné černého humoru, skvělá podívaná ()

haack

Střípky jedné dlouhé noci jsou rozházené po celém městě. Kdo je slepí dohromady? Ano, vidíme různé události z různých úhlů, ale má to jeden háček… Nastává moment pro trefnou otázku: Cui bono? Příběh nabízí různé (ať už více, či méně pravděpodobné) události, které dohromady nevytvářejí žádný obraz. Žádné sdělení. Takže se sám sebe ptám: Jaký důvod vedl režiséra, aby natočil snímek, který jenom ukazuje obrázky, které nenesou obsah? Můžu obdivovat zručnou řemeslnou práci, ale to je asi tak vše, co mohu od tohoto filmu očekávat… 3/10 ()