Instinkt lovce

Co všechno je možné na nákladní lodi plné divokých exotických zvířat a jednoho odsouzeného nájemného vraha, který se rozhodne vypustit zvířata na svobodu? Podaří se profesionálnímu lovci Frankovi zachránit členy posádky před šíleným zločincem a vyplašenými zvířaty?... Profesionální lovec exotických zvířat Frank uloví vzácného bílého jaguára a má v plánu ho z Amazonie odvézt spolu s dalšími zvířaty do států. Na lodi cestuje také odsouzený nájemný vrah Loffler, který je v kleci umístěn na stejném místě jako Frankova zvířata. Vrah je nebezpečný a nemocný, dohlíží na něj psycholožka Ellen Taylorová a několik mužů z ochranky. Loffler předstírá záchvat a podaří se mu zabít několik mužů a ozbrojený se schová. Většina posádky se zamkne na přídi a vedoucí ochranky John a několik mužů začnou pročesávat loď. Kuchař v kuchyni objeví opice, tak se Frank vydává na pomoc, ale opice mezitím muže zabijí. Loffler pustí většinu zvířat z klecí, vypustí veškerou pitnou vodu a daří se mu dobře se skrývat. Posádka je pod náporem Lofflera a zvířat a prozatím prohrává. Frank se snaží pochytat vypuštěná zvířata, zatímco Loffler přebírá řízení lodi, mění kurz a navigační systém rozbije, aby se nedal ovládat. Frank najde Lofflera, ale bílý jaguár je vyruší a on opět uteče. Živých už na lodi moc nezbývá, Loffler zamkl Franka do klece a chce po něm navigační mapy. Strojníci zastaví loď a zhasnou světla. Franka pustí jeden z posádky z klece a všichni zbylí členové se rozhodnou pro útěk z lodi... (TV Prima)

Shitonit

Zoo na lodi, sympatickej psychotik, přemíra testosteronu, příšernej, ale vážně příšerně nefunkční pan Kakedž,...... Snažil jsem se tím prokousat, byl to boj, ve filmu i ve mě, a nebýt tý sympatický panteřice, která vyřešila přeostudný děj, snad bych si ukous kebuli. Hnus. ()

Clark_Kent

Je vidět, že Cage má i srdce a dokáže mluvit narovinu. Pro ochranu exotických zvířat by udělal vše. Celkem přijatelný a koukatelný příběh. ()

Mamlas

Bylo by to celkem obyčejné béčko s Cagem, záporákem a zelenýma mozkama. Stísnéný prostor lodi a uprchlá zvířátka tomu však dodávala atmosféru a vybízela k neovyklým možnostem jak zemřít. V pohodě si mi na to koukalo. Kazila to dost Femke, která si v 55 letech hraje na 5advacítku a té iluzi nepomáhá ani její nevzhledně vyplastikovaný obličej. ()

Hemlock

Je smutné, že Cage vezme před kamerou asi vše, co se mu nabídne a stejně tak to bude asi i u stravy, takže se z něho pomalu, ale jistě stává hvězdný béčkový cvalda... Primal zařadím k těm jeho lepším počinům z poslední doby, ale nic to nemění na tom, že se nejedná ani o průměrný film - akce tam bylo dostatek, ale dvě hvězdy dávám pouze za záporáka a prostory nákladní lodi, ve kterých se většina filmu odehrává. Herecký výkon Cage byl tristní a na celkovém dojmu to dost ubralo - 40%. ()

Vämpiriüs

Hodnocení 2/5 jelikož snímek umí místy pobavit, žel pouze díky sestavě Kevin Durand a Nicolas Cage. Děj by se dal brát jako oddechový, ale stupidita ochranky je až hrozivá. ()

johnsnow odpad!

Nápad dobrý ale to prevedenie je tak o anále, že koniec. Ani Durand ktorý tam jediný za niečo stál to nezachránil. ()

koza3

Někde v půlce mi to připomnělo Přepadení v Pacifiku...asi tak na tři vteřiny. Pak to odeznělo a vrátil se mi brouk do hlavy co že je to vlastně za film. Není to ani sbírka anekdot, ani akční film, ani napínavé drama. Naštěstí to není ani odpad, které Nicolas Cage v poslední době vyhledává. Z klece vypustí pár zvířat, jednoho komandanta a hrajou hru o přežití. Ta buchta co hrála v XMenech nedá Jackovi ani pusu, takže za mě dvě hvězdy. ()

walkingdead

Když Nick Cage poprvé bojoval s vyšinutým zabijákem (tehdy jich bylo víc), byl v mnohem lepší formě, film měl mnohem větší rozpočet, lepší obsazení a žádná CGI zvířata. On se vůbec v poslední době nějak moc motá v béčkových vodách a kvalitu ve své filmografii nahrazuje kvantitou. Primal ale přece jen v té záplavě (pod)průměrných filmů patří k tomu lepšímu. ()

Kushina

Na vzdory negativnímu hodnocení to byl v celku dobrý film. Když to porovnám s ostatními výplody, co Cage za poslední roky natočil, tak se na to dalo opravdu koukat :-) Ochránce a milovník zvířat a bývalý voják si to na lodi rozdá na život a na smrt s pořádným psychopatem. Mělo to dobrý začátek, skvělý děj a i dobrý konec, nevidím důvod, proč to hatovat. Mezi béčkovými filmy má pro mě tenhle film jeden z nejlepších stupínků. 60% ()

furrec

Akože nič extra, ale kuknúť sa na to dalo, určite ma to bavilo viac ako ten unudený zdĺhavý Hollywood od Tarantina... ()

Saxos odpad!

Když už zvládnout dokoukat do konec, tak hodně rychle na vše zapomenout. Perfektní scénář. Nákladní lodní skorovrak a na něm se sejde jeden pašerák půlky džungle, vládní zabiják spoutaný, jak kokon bource morušovýho, kterého doprovází nabušené komando. Kokon se jasně osvobodí, všechny strážce pobije, k tomu přidá pár členů posádky vraku, několik papoušků, čímž dost vytočí zkušeného lovce NC a ten ho nechá sežrat animovaným gepardem u kterého došla barva. Co ti tvůrci užívají. Asi dobrý model. ()

Popinodan

No na ty poslední Cegeho kravinky se poslední dobou už ani snad nedá koukat. Bílý jaguár dostal ode mě šanci a....až na tu asi tisícovku nesmyslů to bylo celkem koukatelný a Bílý jaguár mě celkem pobavil. ()

MisaP3

Ani nevím, co mě štvalo víc, jestli ta příšerně animovaná kočka, nebo příšerné herecké výkony. Jedno je jasné, na tohle brzy zapomenu a nikdy víc to nechci vidět. ()

PORTER44

Přitloustlý Cage co nachytal zvířata kde si v džungli naložil je na loď a veze je prodat jenže na loďi přepravujou i zatčeného nájemného vraha  a jak se dalo předpokládat vrah se jim snaží utéct a začne dělat paseku na lodi a k tomu i ta zvířata která převáží Cage,spíše podprůměrná podívaná s mizernými triky s blbě se šklebícím padouchem. ()