Premiér

Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

Epizody(9)

solver odpad!

Tohle bude na dlouhou dobu asi nepřekonatelné. V podstatě mě při sledování napadla jen ta prdící prdel z Absurdistánu. Ta by mohla být horší než tahle upachtěnost :) ()

everything odpad!

Nechápu, jak je někdo schopný hodnotit druhou nebo jakoukoliv následující epizodu po prvních 37s prvního dílu :D dál se to prostě dokoukat nedá a kdo to dá, je masochista :D ()

sarianna odpad!

Právě jsme se stali svědky historického okamžiku. Pozemšťanům v ČR se podařilo zachytit transdimenzionální televizní signál vzdálené planety Soukuposvět. I když je více než jisté, že obyvatelé této planety to s naším světem nemyslí vůbec dobře......Než tohle, tak si raději budu 9 hodin v kuse bez přestávky prohlížet sbírku diapozitivů telegrafních sloupů 20. století. ()

nudlis odpad!

Tomuhle sajrajtu může dát hvězdičku jen slepej, hluchej a úplně debilní člověk. Nebo Jarouš Soukup. Předpokládám, že Jarouš je taky jediným divákem a v teple domova si libuje jak se mu to povedlo ... ()

Hombre8 odpad!

Možná už to někdo napsal, nemám chuť, čas a vlastně ani odvahu pročítat všech 650(!) komentářů. Nemohu si ale nevzpomenout na Alexe deLarga a jeho oční příchytky. Přesně takhle bych trestal zkorumpované politiky, příslušníky státní moci a podobné. Posadit před pořádně velkou obrazovku, uvázat a pouštět tohle pořád dokola. Volume doprava samozřejmě. Kdo si dovede představit smysluplnější využití TOHODLENCTOHO?! ()

Feacher odpad!

Stálo to hodně sil, ale zhlédnout celý první díl až do konce se mi nakonec povedlo. Naprosto mne to přesvědčilo, že tvůrce tohoto seriálu má vážně poškozené centrum soudnosti. Scény často připomínaly něco mezi počátkem pornofilmu a nepovedeným pokusem o zprávy. Naprosto příšerné herecké výkony obou aktérů, které ani nemohu nazvat herci, v kombinaci s kamerou na houpačce a nesmyslným scénářem vykreslují finální hodnocení ODPAD, kterému se nedá vyhnout. Obdivuji toho, kdo se podíval na více než jeden díl, ačkoli nevím, zda-li je takový člověk ještě schopen normálního života. ()

Agent24 odpad!

Co to je za hovno z nutrie? Co to je za hlen z nosu, za chcanku z bobra. Není to nějaký virus? To je zbraň hromadného ničení. Snad to není Koronavirus!!! Jako vážně viděl jsem, slyšel jsem a zblbnul jsem. 0%!!! Hnůj všech hnojů!!! ()

Endor odpad!

Tento seriál je to nejhorší co mohlo kdy vzniknout. Na tomto seriálu nejsou žádné pozitivní prvky, neboť je tam úplně všechno špatně, jak herci (tedy spíš jen jeden herec), tak kamera, scénář a příběh. No prostě jednoduše řečeno je to to nejhorší, co jsem kdy viděl. Kdybych to měl hodnotit bodově, tak by si tento děs odnesl 0/10. ()

OLAFtrueLOVE odpad!

Dnes ráno se mi křeček vykálil na ruku, nuže pohled na křečkův výtvor byl vskutku zajímavější než, no něco čím tohle nic mělo být. ()

Zackk odpad!

chtěl bych být soukup. chtěl bych být takový člověk kterej by byl schopnej si udělat celou televizy jenom o sobě, je to úžasný bejt takovej píčus. né každej na to má koule, a právě proto tu máme jaromíra soukupa. který uvádí show jaromíra soukupa. je moderátorem show jaromíra soukupa. je jediným hercem show jaromíra soukupa. a je jediný antagonista show jaromíra soukupa. mimochodem, je to o jaromíru soukupovi. jaromír soukup ()

BEROUNAK odpad!

To, o če všichni mluvili se vyplnilo. Jako opravdu, já jsem ani nevěděl, že je člověk schopen tohle vážně udělat. Seriál byl od první minuty naprostý odpad a nedalo se na to koukat. I přes moje neustále nutkání vypnout to a jít dělat věci, které alespoň za něco stojí jsem seriál dokoukal až do konce. Nejhorší věc, kterou jsem kdy v životě viděl. ()