Premiér

Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

Epizody(9)

Elyon odpad!

Všechny moje mozkové buňky po shlédnutí prvního dílu tohoto veledíla spáchaly hromadnou sebevraždu. Držte za ně minutu ticha, prosím, budu velmi vděčná. ()

CyriC odpad!

Supermasivní hovno s kousku vaší prdele a střevních klků. Největší sračka, co jsem v životě viděl. Bezkonkurenční obsah anusu rok chcíplého hrocha, který před smrtí sežral pytel buvolích čuráků. Kundí šlem vaší matky po celodenním grupáčí v odtučňovací léčebně bez funkčního sociálního zařízení. ()

Eluin odpad!

Musel jsem. Jen málokdy mám silný dojem, že bych něco podobného dokázal natočit lépe i na svůj mobil s partou kamarádů v hospodě. ()

Luisis odpad!

Dno našlo svá jména a jmenují se Soukup a Barrandov. Chápu Jardo že je ti tahle Galaxie už malá - ODPAD ()

Mara97 odpad!

V době, když jsem začínal plnit povinnou školní docházku, doma jsme se místo nudy snažili vytvářet takovou fiktivní televizi se vším všudy. A tento seriál by svou úrovní do ní skvěle zapadal, scénář opravdu muselo napsat šestiletý děcko. Nebo to je jen další geniální marketing jiného než prchalovského typu, co má za úkol úspěšně přilákat pozornost, ať už je jakákoli. Jedno je ovšem jisté - lépe už bylo za premiéra Kalouska! ()

Antrey odpad!

Říkala jsem si, že vydržím všechno, ale při sledování tohohle jsem se važně chtěla zabít. Je něco horšího, než Odpad? Někdo to, prosím, spalte. ()

Ozzy2 odpad!

2.nejhorší seriál??? Proboha, nic horšího není, pokud tedy nepovažují za seriál Týden s vypitou troskou (prezidentem) ()

DAPDO odpad!

Ten pán je démon. Tam už chybí jenom přidat autentickej smích jak v sitcomech z ameriky a bude to nejvíc. Ten chlap by zvládl sám odehrát i Šest medvědů s Cibulkou... ()

Dimo odpad!

Tolik povyku mi nemohlo uniknout, takže jsem se podíval a užasl. Pan Soukup je takový sebestředný, samolibý hovado, že větší aby člověk pohledal. Tak zoufale touží být vlivným politikem, že se zasadí do role premiéra a místo toho, aby si svoje toužebný dialogy situoval do koupelny nebo na hajzl, tak je bez skrupulí narve do televize. Své televize, samozřejmě. Jeden (!) nevydařený pokus o vtip, některá jména jsou pozměnena, něco je přitom ponecháno, nechybí utážka Kalouska, desetinásobné, nudné a zdlouhavé omílání své tupé a zbytečné myšlenky a nelze zapomenout na terminátorovy pohyby rukou. Vrchol trapnosti, která absolutně postrádá smysl, logickou strukturu a vůbec logiku a jakékoliv herectví, které jsme snad ani nikdo nečekal. Nuda a trapnost, totální DNO české produkce. "Šárko, vy se strašně leknete, jak vejdu do místnosti, já se zeptám, co děláte, odpovíte, že hledáte barák. Tak jedem!" "Počkejte, šéfe, a co dál?" "Dál už se o všechno postarám já." "A nevyzkoušíme si to?" "Právě se tak stalo! Akce!" Strašně moc mu přeju, aby si vychutnal až do dna pohár trapnosti, obávám se ale, že se tak nestane a nás kritiky hodí do jednoho pytle Pražské kavárny. Blbec. ()

RoneXxXD odpad!

Tohle je nadčasový seriál...dnes ho nikdo nechápe,ale věřím že jednoho dne kdy země zemře a lidé budou putovat vesmírem se nahrávka seriálu popř. Soukup dostane k mimozemšťanům a budou to oceňovat nejlíp co to jde jako nejlepší co kdy viděli. Ostatně my na to nemáme ještě mozek na úrovni 3 dimenze tudíž tohle neoceníme a ani neoceníme crossover Soukup v Soukup: Úsvit Duelů. Pokud chcete si nechat na živu poslední mozkové buňky co máte,nekoukejte to. Pokud už je dávno nemáte přeji příjemnou zábavu. Ten "seriál" by byl snad vtipnej jen pro člověka co je naprosto zhulenej. A pokud se takhle v budoucnu budeme rozhodovat kdo bude ve vládě pomocí seriálové propagandy no potěš. ()

kilobyte odpad!

Dovolil bych si použít slova klasika Hrušinského z Vesničko má středisková, která toto vystoupení vystihují asi nejlépe: "On je mentálně zaostalej, ale blázen to není.", "Když je někdo jedinej, kdo to může udělat, tak musí." Nikdo jiný by to takhle nezahrál a tak prostě musel Jarda koupit televizi, napsat scénář, i když to pravděpodobně bude improvizace a zahrát si hlavní roli. ()

FilipStinef odpad!

Zahodil jsem tuhle pochybnou televizní existenci do odpadu a už moc nepřemýšlel. Pak jsem ale nad tímto nadčasovým uměleckým dílem chvíli uvažoval a došlo mi, že tohle je přece až moc špatné. Tohle není špatné jako jiné Soukupovy pořady, tohle je ještě mnohem hlubší dno. Došlo mi, že Soukup přeci nemůže být takhle hloupý, aby vytvořil něco tak úděsného. Proto přednesu svůj názor - Soukup to dělá schválně. Chce získat ještě víc mediální pozornosti a tak šel ještě hlouběji. A my mu v tom pomohli! Všichni jsme se na to podívali, všichni o tom mluvíme a všichni jsme tomu dali odpad! Možná bych měl, když si toto myslím, dát v recesi 5 hvězdiček, aby se náhodou tento pořad ještě víc nepropadl a zabránit alespoň trochu tomu, co dle mého názoru Soukup celou dobu plánoval, ale... já to nedokážu. Sledovat první dva díly bylo těch nejhorších 40 minut, které jsem kdy zažil, a to věřte, že by se našli i jiní adepti. Možná někdy prozřu a dám tomu plné hodnocení. Pokud je nad tímto komentářem 5 hvězdiček, víte, že jsem prozřel. ()

Drom odpad!

Já si myslím, že by Jaromír Soukup měl dostat nobelovku nebo tak něco. Demagogickej monolog, to už tady bylo a je to ostatně podstata tohoto hnoje. Náš hrdina však dokázal povýšit již ve druhém pokračování vlastní demagogický monolog tím, že ho vedl jako dialog sám se sebou... To je skoro tak dobrý jako ten pokec s klaunem. Ostatně, mám podezření, že Zeman a Soukup jsou autoři námětu i dialogů. Jinak samozřejmě výborná možnost jak kopat do kohokoliv. Na první dobrou. A vemte si, že všechna tahle šaškárna s takzvanou televizí Soukkupov je, že on je brouk Pytlík převtělenej do nevtipnýho stand-up komika stiženýho narcismem. ()

JBMAVERICK odpad!

Naprostý dno, ale naštěstí nemusim říkat český seriálový tvorby. Tohle je tvorba pouze jednoho člověka. Totálního idiota bez špetky soudnosti. ()