Premiér

Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

Epizody(9)

tonton78 odpad!

Ještě nikdy se mě nestalo, abych nestíhal vylejvat kýbl se zvratkama a zároveň splachovat záchod plnej sraček. Gratuluji Soukupe, posunul jsi mě o kousek dál, ty hvězdo.. ()

walkingdead

Je něco, co Soukup neumí? Resp. je něco, o čem si Soukup myslí, že to neumí? Začínám být rád, že koupil televizi a ne třeba nemocnici. ()

Veto_01 odpad!

Scénář: Jaromír Soukup, Režije: Jaromír Soukup, Hlavní role: Jaromír Soukup, Produkce: Jaromír Soukup, Hudba: Jaromír Soukup, Jediný spokojený divák: Jaromír Soukup ()

Fefumis odpad!

Nevím proč jsem se jen nechal strhnout davem a pustil si to... Kdo to ještě neviděl, nedělejte stejnou chybu. ()

Oliwander odpad!

Už se těším na epizodu u psychiatra. Alespoň tedy doufám, že taková bude, protože trpět někoho takovou samomluvou jsem ještě neviděl. Návštěvu lékaře bych výrazně doporučil. Herecký výkon asistentky mi nepřijde tak dobrý. Kvůli vyváženosti bych ji nahradil panem Soukupem s parukou. Chválím, že se pan Soukup nedívá do kamery, což by působilo neprofesionálně. Dívat se na zem, je mnohem lepší. Člověk by na první pohled řekl, že tam snad čte scénář, ale po pár minutách sledování vám dojde, že tohle žádný scénář nemá. Pana Marka Bendu chválím za odvahu pouštět se do režie zcela proti proudu. Je to začátek skvělé kariéry! ()

Honzulik

Podle komentářů mne velmi překvapuje, kolik "kritiků" tuto politickou satiru na soukromé televizi sleduje a následně komentuje! Dnes už i podprůměrně inteligentní divák ví, že na TV je čudlík, kterým se to přepne a každý může "onanovat" třeba u ČT s Vaškem Moravcem. Tito "kritici" mi připadají jako "suchaři", kteří stále nepochopili, že Soukupovi hlavně o tohle jde, rád provokuje a určitě se u toho výborně baví...Já u některých "komentářů" taky řvu smíchy! Nepřehlédnutelné pozitivum, že Soukup své pořady "netvoří" za veřejné peníze! Hlavně z těchto uvedených důvodu měním své hodnocení a uděluji zasloužených 5* ()

muti

Nuž po prečítaní komentárov mi nedalo nepozriet si tento nový český antiklenot. Už som vedel, ze to bude zlé a tak som bol pripravený na najhoršie. Nebola to snáď úplná žumpa, avšak bolo to také... Ako péčko bez péčka, joker bez jokera, tele bez tele, pikové bez pika, nevtipne bez štipky humoru, nekomicke bez sitcomu, politické bez politiky, schizofrenicke bez diagnózy, ako neslaná soľ, ktorú môžete vyhodiť von, aby ju ľudia posliapali ()

The_soloist odpad!

Tento rakovinotvorný maraton vskutku nejvíce připomíná The Room. Budu věřit tomu, že všechno na tomto projektu je udělané záměrně špatně, ať už se jedná o kameru, interiéry, dialogy a vše ostatní. Jenže na rozdíl od The Room se Premiér nedá ani dokoukat, nepomůže alkohol nebo drogy ani na to nejde pohlížet jako na parodii. Opravdu nevím, jestli Soukup paroduje sám sebe nebo "hraje", ale zeptat se 5x jinou větou, následně stočit monolog a potom se pro jistotu ještě 4x zeptat na stejnou blbost je opravdu síla. Interiéry vypadají jako levné porno... vlastně hůř. Toto není seriál, ale mučící metoda. ()

atiratha odpad!

Co by asi řekl Ladislav Stroupežnický? Vážený pane, Váš dramatický pokus jsem bohužel viděl, neboť mi to ukládá má služební povinnost. Nevím věru, co Vám vytknouti dříve, zda chatrný děj, mátožnost postav, či veškeré prohřešky proti zákonům dramatu, které jste stihl učiniti již během prvního jednání. A to nemluvím o tom, co by řeklo publikum Vaší svérázné představě o úsvitu naší národní budoucnosti- Nevím, čím jste vyučen či v jakém oboru vyškolen, ale s čistým svědomím Vám mohu doporučiti, abyste pokusů dramatických zanechal a věnoval se práci jakékoli, ale jiné. S pozdravem „Nepište mi a pokud možno nepište vůbec“ Ladislav Stroupežnický ()

koza3 odpad!

Nevěřil jsem, že něco takového může vzniknout. Dal jsem si u oběda jednu epizodku. Uvěřil jsem. Ten oběd by mi měl Soukup zaplatit. Už nikdy neuvidím smažený sýr tak jako doposud. Oprávněně si drží příčku 1.nejhorší seriál. Odpověď na komentář pold: www.csfdjs.cz ()