Premiér

Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

Epizody(9)

Zik2 odpad!

Soukup se patrně zhlédnul v Zelenském, který natočil vymazlený seroš o tom, jak se učitel dějepisu stane prezidentem Ukrajiny. Nejenže se to dostalo na Netflix jako jeden z mála východoevropských seriálů, ale potom se Zelenský prezidentem opravdu stal (teď mu to už asi tak vtipný nepřijde). Zlí jazykové říkají, že tomuhle zázraku tak trochu pomohl oligarcha Ihor Kolomyjský, ale nebudeme si to kazit. Česká nápodoba ovšem vypadá jako homevideo člověka s histriónskou a narcistní poruchou osobnosti, který o sobě mluví v množném čísle jako Glum, točí mu to maminka a jedinou další herečku nabral někde u silnice na Cínovec. Bohužel laťka na české ústavní představitele je položená fakt nízko, takže není vyloučeno, že i Soukup se tím premiérem stane. Stačí přinést na Hrad DVD Premiéra a štangli salámu. ()

Alien220 odpad!

V minulosti jsem již pár pořadů a filmů ohdnotil jako odpad. Nyní cítím potřebu se všem jejich tvůrcům omlivit a navrhnout je na ceny akademie, protože Premiér právě nastavil novou dimenzi kategorie Odpad! ()

mazadlo odpad!

Plus - pokud jste fanouškem Jaromíra Soukupa, pak jistě oceníte fakt, že zde mluví na jeho poměry jako slabikář a množství přeřeků se snížilo na mez > sundavám prst z kohoutku té brokovnice, kterou mám v ústech < Teď k útvaru, kterému se říká sitcom. Ten jednoznačně autoři tohoto pořadu neznají ani jako diváci. Chtít to po nich dokonce autorsky by už bylo nadmíru okázalé. Ale není divu. Na Barrandově teď už píšou jen komparzisté ze Soudkyně Barbary a popřípadě uklízečka, co to má jako melouch potom co hodí do mušlí smrčkové vonné bonbonky. Zoufalé je, že tento paskvil drží jako rukojmí peníze a některé lidi...ostatně tu znělku někdo udělat musel. Kameru někdo udělat musel. Vychází mi z toho ovšem jedno velké pozitivum. Soukup umí využít stávajicí dekorace ze Soudkyně Barbary i ukončených sousedů. Jestli ho ještě pořád sponzoruje Kika, tak věřím že obchoďáci už si klepou na čelo, do čeho to jako šli. A co je nejhorší? Že Míra už neni dobrej ani jako průměrnej youtuber protože tohle je zoufalost. ()

Dr Lizal odpad!

Doufám, že si ty kometny přečte osel...pičo Jardo, užívej si prachů a nedělej ze sebe každý den ještě většího kokota...chápu, že přes ego nevnímáš (taky jsem nejlepší a všichni kolem jsou retardi), ale nějaké hranice pořád existují ()

zelvicka. odpad!

Sitcom, který Jaromíra Soukupa vrhá mezi jména jako je Uwe Boll, Tommy Wiseau nebo Ed Wood. Česká společnost dle mého může být pyšná na tohoto velkého umělce a ředitele!, který se nebál jít s kůží na trh a ukázal českému národu, co se stane, pokud ze svého okolí odstraníte kohokoliv, kdo by se pokusil o nejmenší vaši kritiku. Pro filmové fajnšmekry toho nejhoršího nutnost. ()

dan4815 odpad!

Být inkluze už za komunismu, tak bych řekl, že pan Soukup je ukázkou toho, jak debilní nápad to byl. Neubránil jsem se, a polovinu dílu jsem viděl, zbytek jsem proklikal. Není přece možné klesnou tak na dno. Jeho samolibost je spíše již diagnózou, nevěřím tomu, že je to jenom marketingový tah jak přilákat lidi, kteří na to budou koukat kvůli stupiditě. Myslím si, že i kdyby tento počin měl nějaký scénář, tak pan Soukup nemá herecké vlohy a jeho výstupy jsou... jsou jednoduše odporně amatérské. A nemám pochyby o tom, že stejně není natolik bystrý, aby ten text vždy špatně nepřeříkal. ()

bobstock odpad!

Porno filmy mají zábavnější a smysluplnější předmluvy nežli tato parodie Soukupova mokrého snu ovládnout politický život v Česku, zaplať pánbůh nám dokazuje, jak to neumí a tak mu nejspíš do budoucna bude muset stále stačit přesvědčovat jakoukoliv formou, prostřednictvím mimozemské platformy Barrandov, nejjednoduší organizmy vesmíru o své jedinečné chytrosti a charismatu. Jako morální apel, prosím neskočte mu na to. :D ()

Luukec odpad!

Tak tohle bolelo víc, jak kocovina po třicítce. Chtěl jsem být férovej a než to ohodnotím, se přesvědčit, jak moc je to hrozný. Ale Soukup si žádnej soucit nezaslouží, měl jsem mu dát odpad rovnou a ušetřit si to trauma. Z kocoviny se dá vystřízlivět, ale tohle mě bude strašit hodně dlouho.. ()

DavidHolub odpad!

Hrůza po 10 minutách vypnuto! 1. Nejhorší seriál tak to snad už nemyslíte vážně? (0%) Příběh: Odpad! Humor: Odpad! Zábava: Odpad! ()