Reklama

Reklama

VOD (1)

Neohrožený žoldák se pouští do nejnebezpečnější mise kariéry. Má zločineckému bossovi zachránit uneseného syna. (Netflix)

Diskuze

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

agentmiky

Já tě zklamu, bude pokračování.. Hemsworth prý čeká na scénář.. mělo by jít o prequel, ale i sequel.. budou tam úryvky z minulosti - více přiblíží jeho odhodlání k šíleným misím, proč je bere, proč se z něj stal takový člověk jakým je..

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

agentmiky

agentmiky (hodnocení, recenze)

Film mě hrozně moc bavil, ale pokračování by mě donutilo prostě a jednoduše snížit hodnocení. Vždyť by to jako nedávalo vůbec smysl.... Na druhou stranu, ocenil bych klidně prequel, jak Hemsworth za chránil život šerifovi Hopperovi🙂👍

na příspěvěk reagoval rounen

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

Ellmariachi

Na Netflixu totální trhák, Top 1.. Chris je spokojenej a psal, že s tim i tak nějak počítal a počítá i s pokračováním.. prý je ten film braný trochu s nadhledem - kde přímo on je tak trochu ,, těžko zabitelny člověk,, vybírá si takovéto mise, které jsou pro normálního vojáka nemožné, ale on se považuje v tom filmu za toho nejlepšího, kterému nevadí šílené mise.. proto prý ten konec zůstal otevřený (i k vůli tomu, že očekávali velký divácky úspěch), takže čeká, a myslí si, že ho osloví i ke dvojce..

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

ta akce se mi líbí, více než John Wick to je tak zpomalený laciný balet až to hezký není....pěkný a Hemsworth mi přijde, že zraje celkem

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Lacike

ty víš, že pro mě jakožto pro fanouška taktické akce je ten film splněný sen, ale máš recht, nic víc ten film nenabízí :)

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Lacike

PŘESNĚ. A koukám, že i ohlas ve světě to udělalo parádní.

A to nás letos čekají béčka s Adkinsnem sakra!!

na příspěvěk reagoval Ellmariachi

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Ouwen

Mna na tomto filme najviac prekvapilo a potesilo, ze sa ukazalo, ze aj amici su schopny natocit drsnu nekompromisnu akciu v style Raidu. Akurat ten remake uz teraz nema zmysel tocit, ked vzniklo toto.

na příspěvěk reagoval Ouwen, Ellmariachi

Související novinky

Třetí Vyproštění na Netflixu potvrzeno

Třetí Vyproštění na Netflixu potvrzeno

18.06.2023

V pátek 16. června si na Netflixu odbylo premiéru dlouho očekávané pokračování akčního snímku Vyproštění z roku 2020 v režii zkušeného kaskadéra a akčního koordinátora Sama Hargrava. První film se na… (více)

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu

28.09.2021

Netflix zveřejnil kupu dat, díky kterým si teď celý svět může zase jednou udělat obrázek o tom, jak moc je vlastně streamovací služba úspěšná, a které seriály potažmo filmy patří k těm… (více)

Furiosa dorazí až v roce 2024

Furiosa dorazí až v roce 2024

11.09.2021

A je to oficiální. Furiosa, prequel Šíleného Maxe z roku 2015, dorazí místo roku 2023 až v roce 2024. Austrálie si totiž v těchto dnech prochází něčím, čemu se kupodivu jako jedna z mála zemí na… (více)

Reklama

Reklama