Reklama

Reklama

Nesnesitelná tíha obrovského talentu

  • USA The Unbearable Weight of Massive Talent (více)
Trailer 1

Herca Nicka Cagea trápia finančné problémy. Aby odvrátil nevyhnutný bankrot, musí prijať ponuku vystúpiť na narodeninovej oslave bohatého fanúšika za odmenu milión dolárov. Týmto fanúšikom je však mocný drogový barón Javi Gutierrez (Pedro Pascal), ktorý uniesol dcéru mexického prezidentského kandidáta. A tak musí slávny herec Nick pod vedením agentky CIA Vivan (Tiffany Haddishová) predviesť pred gangstrami svoje životné predstavenie, aby zachránil nielen seba, ale aj svojich blízkych a splnil cieľ tajnej misie. (TV JOJ)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (216)

dragon94 

všechny recenze uživatele

Tak tohle bylo hodně dobrý. Zezačátku jsem se docela obával co z toho vyleze, ale během sledování mě film nepřestal překvapovat tím jak je úplně jiný, než co jsem si o něm myslel v předchozím dějství. Navíc film obsahuje pár opravdu velmi vtipných scén. A o čem, že to teda nakonec bylo? No zkrátka Nic Cage hraje Nica Cage, občas i v dvouroli, ve filmu, který je o vzniku tohohle filmu, a aby to byla fajn buddy komedie tak mu skvostně sekunduje Pedro Pascal. To je panečku meta úlet co? "Náš film začne jako krásné charakterní drama a poté se pomalu změní v něco napínavějšího.. V hollywoodský trhák." 4* 75% ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Cage po veľmi dlhom čase v dobrom filme, ale to asi len preto, že hral samého seba. Konečne zaplatí hypotéku zo zaslúžených peňazí. Inak výborný casting, super namiešaný a potešila hlavne Alessandra Mastronardi z Mediciovcov. Každopádne to tu herecky ťahá hlavne Perdo Pascal svojim nenúteným humorom. Komédia roku to nie je, ale určite sa je na čom zabaviť. ()

Reklama

sedm.1 

všechny recenze uživatele

V souvislosti s tímto filmem nastal v mém případě takový malý paradox, jelikož na rozdíl od většiny diváků, kteří za posledních pár let nenechali na filmech Nicolase Cage suchou nit, tak já si je vesměs více než užíval a stával se ze mě díky jim jeho čím dál zarytější příznivec, no a když teď konečně přišel film, kterým si Cage získal na svou stranu všechny ty své kritiky, tak já jsem z toho filmu ve výsledku naopak upřímně zklamán a znuděn. Každopádně co ale nelze The Unbearable Weight of Massive Talent upřít, je jeho vážně velká originálnost a nápaditost, v tomto ohledu se totiž jedná skutečně o nadprůměrnou záležitost, která je nepředvídatelná, disponující mnoha nečekanými momenty a mnohokrát dokáže příjemně překvapit, což v dnešní záplavě tuctových filmů představuje fakt milé zpestření. Toť je z mého pohledu z pozitiv ale vše, jelikož jsem přesvědčen, že z toho šlo vyždímat mnohem, mnohem víc, a to prakticky ve všech ohledech. Především mě tu ale zklamal hlavně výkon samotného Cage, který se zde snaží být daleko více umírněnější a přirozenější, z čehož možná vyplývá, že po delší době zas dokázal, že jako herec pořád dokáže podat výkon, kterým může zaujmout i to nejnáročnější publikum, mě nicméně baví mnohem více ta jeho exhibicionistická, výstřední a zběsilá herecká poloha, kterou se rázně odlišuje od zbytku hollywoodských hvězd a hvězdiček, a díky které si u mnoha diváků vydobyl až kultovní postavení, jako například u mě. Co se pak týče zápletky, tak ta má obrovské výkyvy v zábavnosti, nejednou jsem se i dokonce přistihnul, že se u toho nefalšovaně nudím a velkou výtku mám jinak i k minimální vtipnosti, kdy jsem znovu přesvědčen, že z toho příběhu šlo udělat daleko bizarnější humbuk, který by sebou přinesl nějaké fakt ulítlé scény, tohle se ale celé drží až nečekaně hodně při zdi, bez výraznějších scén a dialogů. Ve výsledku jsem tak tedy sice rád, že se tentokrát na Nicolase zas až tolik neplive, nicméně já osobně budu radši, když se zase Cage vrátí k natáčení všech těch levných sranděr, kterých se účastnil poslední roky, jelikož tam je mnohem zábavnější a především výraznější a já si ho tam užívám mnohem víc. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Cage měl v poslední době pár slušných zářezů,ale když nebudu počítat filmy kde jen daboval, tak tohle je nejlepší film s ním od Kick-Ass. Cage se nebojí udělat si srandu sám ze sebe a přitom zůstat takový jaký jeho fanoušci čekají že bude.K tomu mu zdatně sekunduje Pedro Pascal a výsledkem je zábavný akčně komediální mišmaš, kterému se sice nevyhnou hlušší místa, ale nejsou nijak zásadní a není jich mnoho...70% ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Kdo jiný by mohl natočit něco tak meta absurdního na svou osobu než Nick Cage. Od jeho tvorby v dnešní době už nic nečekám, leč se stále ze starého fanouškovství a zájmu podívám. Tenhle snímek s nebývale dlouhým názvem se navíc jevil celkem zajímavý díky nasazení v kinech a Pedru Pascalovi, leč v první polovině mě ničím extra neohromil. Ta druhá mě bavila o něco více, ale upřímně, nebýt právě Cage, jedná o naprosto zapomenutelný polo akčňák s několika hezkými záběry u moře. ()

Galerie (110)

Zajímavosti (19)

  • Postava Vivien (Tiffany Haddish) byla v původním scénáři mužským agentem CIA. Jmenovala se Irving Duquesne a byla popsána jako „unavený muž s nadváhou“. (ČSFD)

Související novinky

Koho by si rád zahrál Nicolas Cage?

Koho by si rád zahrál Nicolas Cage?

16.03.2022

Následující zpráva zřejmě zdivočí představivost mnoha filmových fanoušků, i když je třeba ji brát s velkou rezervou. Nicolas Cage v předchozích dnech zavítal do texaského Austinu na South by… (více)

Vrcholný Nicolas Cage

Vrcholný Nicolas Cage

17.11.2019

Nicolas Cage ztvární Nicolase Cage v tom nejvíc nicolasocageovském filmu o Nicolasi Cageovi vůbec. Kultovní herec známý například z filmů Tváří v tvář, Con Air nebo 8 MM se čerstvě upsal snímku The… (více)

Reklama

Reklama