Drsní a hrôzu naháňajúci vesmírni piráti známi ako Plienitelia unesú namiesto Petra Quilla T'Challu. (Disney+)

WNDA

Určitě mnohem lepší než první díl. Určitě je to takové fajn rozloučení Chadvickem Bosemanem, do doby než přijde druhý díl Black Panthera. Ale narozdíl od prvního dílu mi přišlo že ten příběh nemá pořádnej začátek a konec a přišlo mi že děj se trochu rozpadá (což bude asi i tím že do 30minutového dílu se toho prostě moc nevejde. 80% ()

jirikzaboj

Druhá epizoda What If…? ukazuje příběh T’Chally a jeho odhodlanosti změnit svět, prozkoumat ho a pomáhat druhým. Stejnou message nám MCU dávali celou dobu a tenhle příběh mě při nejmenším mrazí nejvíc právě z toho důvodu, že je od Ch. Bosemana poslední. Možná to je můj sentiment, ale celkově to na mě působí velice nostalgicky a sevřeně do vyvrcholení osudu této postavy, která nám navždy utkví v paměti. Ale stop pláči! Je to vlastně i bláznivá epizoda plná hodných titánů, zlých sběratelů a opilých kačerů. Seriál se konečně zhoupl s druhou epizodou do vod, kde si může s animákem přes reality dělat co chce a svědčí mu to a pro fanouškovskou základnu to musí být jedno velké easter eggs porno. Očekávám podobné tempo v dalších epizodách.  PS: Návrat Yondu v podání hlasu M. Rookera zahřál na srdíčku nejvíc. Im Marry Poppins y’all! ()