Po stopách vraha

• USA Midnight in the Switchgrass (více)

Agenti FBI Karl Helter a Rebecca Lombardiová prošetřují případ obchodování se ženami. Pátrání je zavede až na Floridu, kde s pomocí místního strážce zákona Byrona Crawforda navíc nečekaně narazí na stopu sériového vraha. Oba případy se začínají prolínat. Rebeccu někdo unese a Karl s Byronem mají pouhé čtyři hodiny, aby jí zachránili život... Snímek vznikl na motivy skutečného příběhu sériového vraha a násilníka a mezi obsazením najdeme takové hvězdy jako legendu akčních filmů Bruce Willise či Megan Foxovou, která se svou rolí ve snímku po delší pauze vrátila na obrazovky. (Filmbox)

Jablickar

Průměrný thriller s nadprůměrným obsazením. I takto by se dal shrnout tento film, nicméně asi i jeden z těch lepších za poslední dobu. ()

Pan.Antonin

Bruce Willis tady posloužil jen jako tahák na plakátu a víceméně svůj účel splnil, protože diváky na film naláká. Jinak je bohužel jeho postava úplně zbytečná, protože do děje vůbec nezasáhne a film tak nezachrání. I tak má ale snímek docela známé obsazení, ať už se jedná o Emila Hirche (Útěk do divočiny) či Megan Fox (Postradatelní), rappera Machine Gun Kelly, dceru Silvestera Sistine Rose Stallone (47 metrů: mimo klec) a nebo Lukase Haase (Jobs nebo Dark Was the Night). Velmi dobrý výkon předvedl poslední jmenovaný v roli zvráceného zločince, naopak Megan Fox mne moc neuchvátila. Hodnotím lepšími dvěmi hvězdami, byl to podprůměrný krimi/thriller. ()

Mukade

Čím bližšie ku koncu tým debilnejšia réžia a scenár............... Bleskurýchla smrť toho debila to dorazila, to mám najradšej - "sekundové zadosťučinenie" a poďho na titulky (tú vatu čo bola po jeho zabití nerátam)! A hudba čo pri tom závere hrala - Brothers in arms, totálne s tým neladila, ugh. ........... Dve hviezdy dávam za Megan, ktorá tu bola "k sežrání", ináč by to bolo za jednu a možno aj odpad. .................... Až dnes, na druhý deň po pozretí som si uvedomil, keď mi znova padol zrak na mená hrajúcich, že tu účinkuje aj Machine Gun Kelly, súčasný frajer Megan a hral toho pasáka, lol. A teraz to kontrolujem a áno, tam sa prvýkrát stretli, pri natáčaní a tam si "padli do oka". "Úžasný" výber z jej strany, eh. GZ. ()

Lillyilly

Tohle Fox celkem sedlo, jako policajtka nevadi, ze ma furt strnulej vyraz. V tyhle roli se mi libila. Film celkove prumer max tri hvezdicky. ()

Unrealik

Slabé tři hvězdičky. Willis je tady úplně zbytečný. A nějak mi uniklo, jakým způsobem si vlastně začali psát vrah a policistka. ()

mdf

Nejdražší položka na tomto filmu byly asi jenom honoráře Foxový a Viliše.Viliš  hraje už dvacet let pořád stejně a na Foxovou se kouká  moc dobře. Jinak je to klišé brak. Takže jedna hvězda je za Foxovou. ()

jethrotull

Priemerne krimi,ktore bolo zbytocne natahovane priblblym opakovanim zaberov lebo scenar uz nemal co ponuknut. A ten Dire Straits na konci to uz bolo naozaj zufale a trapne. ()

1308boddah

Na to co Willis v posledních letech točí to ještě docela šlo. Jen je zavádějící psát ho jako prvního když tam v podstatě není a děj filmu nijak neovlivní. Ze začátku je pocit, že by to mohlo za něco stát, ale potom se zjistí, že to nemá smysl, nikam to nevede, postavy se chovají hodně divně a celkově je to dost nepropracované. Napadá mě slovo "rychlokvaška", aneb: něco vytvoříme, šupneme jméno Willis a pěknou Fox a ono to něco vydělá. Není tam nic originálního, překvapivého ani zajímavého. Alespoň na konci si člověk říká "tak tady teprv se předvedou", ale ono ne. Nebýt obsazení a docela dobré kamery, byl by to v závěru zřejmě taky odpad. ()

drkaldj

Logika? Skoro žádná není. Napětí? Žádné (hned víte kdo je vrah a žádné další otázky film vlastně ani nepokládá). Příběh? Jednoduchý, na toto téma až moc. Zpracování? Chyb se najde spousta, třeba že si holka celou dobu nesundá šátek z očí i když má víceméně volné ruce (a hlavně že když si Megan šátek sundá tak je hned chytrá, což je prostě k smíchu). Megan Fox? Umělá tak, že už dávno kouzlo Transformerů vyprchalo. Upřímně byla skoro bolest na to koukat. Jedna hvězda za snahu, která je v místech trochu cítit. ()