Reklama

Reklama

Coffee & Kareem

  • USA Coffee & Kareem
Trailer

Obsahy(1)

Nešikovný detroitský policajt se snaží skamarádit se synem svojí přítelkyně. A protože při tom odhalí zločinné spiknutí, nezbude mu než hubatého kluka vzít za parťáka. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (40)

D.Moore 

všechny recenze uživatele

V závěrečných titulcích jsem se přehlédl, u scenáristické profese jsem místo Shane Mack četl Shane Black... A ani mě to nezarazilo, protože kdyby to tak bylo, věřil bych. Coffee & Kareem je nenáročná, ale svěží a svižná komedie, další z řady buddy filmů, ovšem tentokrát s velmi zábavnou dvojicí. Obzvlášť tedy Ed Helms, který mě nedávno bavil v Pařbě ve Vegas, je coby zásadový, smůlovatý a tak trochu jiný policajt výborný a má v sobě (nejen) komediální talent ráže Steva Carella. Potěšila mě i Betty Gilpin, hned bych se znovu podíval na GLOW. ()

Toren 

všechny recenze uživatele

3,5/10. Gratuluju! Povedlo se představit jednoho z nejotravnějších lidí na světě - aneb Terrence Little Gardenhigh má do Hollywoodu nakročeno bravůrně. Jinak nuda a šeď. Čekal jsem uvolněnou parodii na 80s buddy-movie a dostal jsem přímočarou a unylou jednohubku bez pořádných nápadů a gagů. Více: https://www.youtube.com/watch?v=CdAYYSUCp0c&t=18s ()

Reklama

tron 

všechny recenze uživatele

„Snažil som sa ti to naznačiť. Pamätáš, ako si sa ma raz spýtal, kde som vzal na nového Jaguára a ja som ti povedal, že z prachov za drogy?“ Tomuto poviem priemerný scenár. Tento sa síce snaží buddy movie tému oživiť tým, že jeden je dospelý muž a druhý chlapec, ale v konečnom efekte z nízkeho veku hrdinu č. 2 nič extra zaujímavé nevyplýva (až na to, že je extra vulgárny, čo ale už po pár sekundách prestane byť vtipné). Ale neurážalo ma to, herci boli celkom fajn a občas to malo dobrý nápad (kruháč). Každopádne, Dowseho Spolujazda bola oveľa lepšia. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Od Netflixu je sympatické, že dává volný průchod buddy akčňákům. Občas by ale s tou odlišností mohl trošku couvnout ze slepé uličky a dát na jistotu, než se pokoušet o nějakou tu novotu. Dát dohromady blbýho policajta a dredatýho mlaďáka s černošskou konturou a stejně tak bryskní mluvou, prostě nejde dohromady. Blbej policajt Ed Helms je ještě fajn, na toho jsem si za ty léta už zvykl a ve filmech ho vídám rád, jenže jeho parťák z řad puberťáků je doslova na pěst a jeho hlášky jsou spíš k pláči, než ke smíchu. Bohužel tak nejde hodnotit jinak, než mírným podprůměrem. Buddy chemie nefunguje, ale technicky by to zlé totiž nebylo. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Nedostatečná nabídka se projevuje konzumací nových přiblblých komedií, u kterých se člověk s troškou štěstí o propršeném pátku zabaví. Coffee & Kareem je film plný policejní brutality a zesměšňování všeho možného, počínaje pochopitelně afroameričanů. Netflix měl to štěstí, že komedii vypustil o pár měsíců dříve, jinak by jí snad musel zamknout do trezoru (otázka kolik podobných věcí tam nakonec skončilo). No já si film pustil proto, že mám slabost pro Taraji P.Henson (bohužel je v druhé půlce přespříliš hysterická), nicméně jsem se občas nudil a rozesmál velmi výjimečně. Ed Helms je v pohodě. PS : Kareema (myslel jsem si, že je to holka a jeho jméno odmítám znát) už do smrti nikdy vidět nepotřebuji...5/10 ()

Galerie (10)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se od 22. dubna 2019 do 4. června 2019 ve Vancouveru v Kanadě. (SONY_)

Reklama

Reklama