Reklama

Reklama

Obsahy(1)

„Mám tady rezervaci na jméno Ed Cornell,“ říká newyorský detektiv (Richard Boone) recepční v malém hotýlku v New Jersey. „A budu spát celej tejden.“ Pak ale uvidí noviny s titulkem: „Zavražděná modelka,“ a má po dovolené, spěchá zpět a velmi, velmi to chce vyšetřovat sám. Mrtvá je Vicki Lynn (Jean Peters), kterou Ed znal a tajně miloval jako číšnici v restauraci a kterou vytáhl ke slávě v modelingu tiskový agent Steve Christopher (Elliott Reid). Cornell ho proto hluboce nenávidí. K smrti nenávidí, ideálně k Stevově smrti. Vyšetřuje proto případ s jediným cílem – dokázat jeho vinu a dostat ho na křeslo. Stevovi pomáhá Vickina sestra Jill (Jeanne Crain) a postupně se ukazuje, že detektiv je do všeho zapleten ještě více, než se na první pohled zdálo. (Peabody)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (2)

liquido26 

všechny recenze uživatele

SPOILER: Zezačátku mě film zajímal a bavil, ale to přestalo v momentě, kdy jsem si uvědomil, že mi to až nebezpečně připomíná jiný noir, který jsem kdysi viděl. V průběhu sledování mi došlo, že Vicki není ničím jiným než remakem snímku I Wake Up Screaming z roku 1941 a v tu chvíli šla moje pozornost bohužel hodně dolu a už mě to nijak zvlášť nemohlo překvapit. Původní snímek mě rozhodně bavil víc. ()

EdaS 

všechny recenze uživatele

Slušný rozjezd se zajímavými postavami (kdo by si nevzpomněl na Lauru), ale druhá polovina se už vleče a zájem o postavy upadá. Pak přijde super konec, který to celé zase postaví do jiného světla. Noirová schizofrenie. Škoda. ()

Reklama

Reklama

Reklama