Tajemný hrabě Alucard (Lon Chaney Jr.) přijíždí na americkou plantáž, aby se zde oženil s Katherine (Louise Allbritton), dcerou bohatého obchodníka. Jeho žena a on mají plán stát se upíry a být spolu navěky. Katherinin snoubenec na to však přijde a rozhodne se Alucarda zničit. (ČSFD)

drankeryth

Ochhh, to co malo byt? Toto mal byt, akoze film o Draculovi? Velmi slabe spracovanie filmu na temu upirov. Co ma najviac dorazilo bol samotny hrabe Alucard, cize Dracula, ktoremu ani raz pocas filmu neukazali jeho dva spicaky a uz vobec neukazali ako sa zubami zaryl do krku. Jedine co ukazali, ako sa premenil na netopiera, ktory sa zahryzol do krku jednej zeny. Aj to ukazali len v tienovych zableskoch, asi aby to nevyzeralo nejako az moc brutalne:) Na terajsiu dobu ten netopier vyzeral skor smiesne a nie ze by ste z neho mali nejaky strach. Na konci filmu sa odohral jeden nudny suboj s Draculom, ktoreho nebolo problem zabit. Stacilo len podpalit jeho truhlu a usvit slnka to jeho zitie na pozemskom svete okamzite ukoncilo:) Posledny zaber sa sustredil na ruku Draculu, ako sa mu postupne rozkladala az na samotnu kost. to bola asi najbrutalnejsia cast filmu v tej dobe. Videl som omnoho lepsie filmy na temu upirov a boli tiez natocene tiez v tej dobe ako tento film. Toto bol skor taky slaby pokus natocit upirsky film, ktory bol skor usmevny, ako hororovy:) ()

helraiser

Já byl spokojen i když se rozhodně nejedná o žádné arcidílo. Bavil jsem se celkem slušně a to se musí patřičně ocenit. ()