Sice má zde tento filmeček mrzké hodnocení, ale já se u něj vždy dobře pobavil a bavit budu. Hity Michala Davida jsem měl v jisté době docela rád, než je začal hrát pořád dokola a vlastně z jejich slávy žije dodnes. Co se filmu týče, tak zápletka vyla sice plytká a místy nedochucená, ale našlo se tu dost humorných situací a především hlavní duo Potměšil a Hrušínský nejmladší podali slušné výkony.(12.4.2018)

• Hromino

Co na to říci? Tohle je prostě tendenční film, který celkem rychle vyšuměl a zdejší hodnocení je toho důkazem. Jako sonda do osmdesátých let pro ty, kteří tehdy ještě nebyli na světě je to celkem dobrý, ale to je opravdu vše. Zbytek je o ničem, písničky Michala Davida se až příliš často opakují a místy i nudí.(19.1.2009)

• tommy187

Dosť ťažko sa mi hodnotia "komediálne" muzikály Jaroslava Soukupa. V človeku to síce vyvolá potrebný elán, ktorý máš po muzikále mať, ale na druhej strane zistíš, že si sa 80 minút nudil ... Rudolf Hrušinský asi zdedil gény po otcovi a dedovi, lebo spolu so svojim filmovým otcom "zachraňovali" skazený film. No ako nič moc :), ale patrí to k československej klasike muzikálov a preto na hodnotenie pod ** ani neuvažujem ...(30.3.2013)

Jedno z největších guilty pleasure mnoha Plzeňáků, kteří zažili osmdesátá léta (nebo aspoň jejich dozvuky), či spíše kteří v nich dospívali. Zanedlouho po něm pravděpodobně neštěkne ani pes, nicméně určitou dobovou atmosféru mu upřít nelze, stejně jako se nelze netěšit z vidiny míst, která téměř denně navštěvujete. Příšerný film, příšerné must-see.(31.12.2006)

Koniec zachmúrených 80. rokov priniesol v Československu akúsi žiaru svetla v podobe energických piesní Michala Davida. Do sveta sa dostáva ďalší herec z rodiny Hrušínských, ktorý má herecký talent už asi zdedený. Film o rebélií, o nezhodách, o smutnom živote, ktorý som si troška vedel prispôsobiť aj na seba. Krásny až priam dobrodružný muzikál, ktorý pohol našimi krajinami. Dobová lahôdka, ktorá stála zo to.(6.9.2012)

• - Tvůrci si půjčili ze Škodovky největší jeřáb v republice, který je vyzvedl do výšky 70 metrů, aby mohli natočit tu davovou scénu. Problém byl, že jeřáb je strašně těžký a celé plzeňské náměstí je podkopáno množstvím chodeb. Naštěstí to dobře dopadlo. (cariada)

• - Scéna, kdy hlavní hrdina v podání Rudolfa Hrušínského nejml. běží úplně nahý přes náměstí, se natáčela na náměstí v západočeském městě Plzeň. (Lynette)

• - Mariana Slováková (Eva) sa počas nakrúcania zamilovala do chlapca, ktorý namiesto Rudolfa Hrušínského (Jirka) čítal jeho pasáže v scenári na skúškach. (Raccoon.city)