Za Tedem dorazí syn a manželka z Ameriky. On mezitím provádí drastické změny v sestavě v průběhu důležitého zápasu. (Apple TV+)

William_

Za mě zatím asi nejhezčí díl seriálu, příjemně se na to koukalo, a i zápas byl hezky zpracovaný, samozřejmě že to nebude mít dramatičnosti alá "Dycky Sunderland", ale celkově mi v epizodě nic nevadilo a bavil jsem se. Závěr dojemný. ()

Sany33

Príbeh: príchod Tedovej manželky trocha mení jeho pohľad na priority a otvorí mu oči aj v ponímaní základnej myšlienky teamu. Prevedenie: Sociálna sonda do Tedovho súkromia. Schladenie mladého Jamieho a Rebbecine postupné zmeny názoru na Teda. To sú lákadlá tohto dielu. Pocity: Diel sa opiera o trocha silnejšie témy a je teda logické, že sa prejavujú aj silnejšie emócie. Vynikajúci diel. 95% ()

Trevor

Za Tedom prichádza na návštevu manželka so synom z USA a Ted počas ligového zápasu urobí dôležité rozhodnutie...dúfam že ani tento komentár žiadneho z užívateľov tejto databázy neurazil, nespôsobil mu traumu a nebude musieť kvôli nemu navštíviť psychiatra... ()

• Během stavění autobusu hraje píseň „Bring It On Home To Me“ od Sama Cookeho. (Duoscop)